Зварювання металів - один із провідних технологічних процесів в металообробці і будівництві. Металеві конструкції - важливі елементи промислових, громадських, житлових, мостових, гідротехнічних, енергетичних та інших споруд.


Сучасний світ повністю тримається на металі. Без нього не можна побудувати високі будівлі, машини, кораблі. Тому, фахівець, що поєднує метали, неметали і, навіть, живі тканини, буде потрібний завжди. Зварник - професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато що - довговічність і стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Хіба це не справжня магія?

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОФЕСІЇ

Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварники працюють на будмайданчиках, створюючи конструкції і системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, кораблебудуванні і в інших областях, таких як, енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася б праця зварника.

Умови навчання

Для підготовки фахівців зварювального виробництва в училищі функціонує 5 навчальних майстерень:
✓ручного дугового зварювання;
✓механізованого зварювання;
✓аргоннодугового зварювання;
✓газового зварювання;
✓виробницва металоконструкцій;
✓лабораторія для відпрацювання початкових професійних навичок обладнана чотирма малоамперними тренажерами зварника
✓3 сучасних навчальних кабінета: технології зварювального виробництва, технології механізованого зварювання, газотермічної обробки.

Кабінет обладнання і технології механізованого зварювання


Лабораторія початкових навиків


Майстерня аргонно-дугового зварювання

Зварювальне обладнання сучасне, провідних європейських виробників, придбане та встановлене у 2018 році в рамках створення навчально-практичного центру «Зварювання».

Підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання з досвідом роботи на підприємствах Європи.

Наші досягнення

За професіями зварювального напрямку училище постійно представляє Дніпропетровську область в усіх Всеукраїнськихї конкурсах забезпечуючи досить пристойні результат виробництва и. Так, в п᾽яти (2003, 2004, 2005, 2011, 2018р.р.) з семи Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з професій зварювального виробництва учні училища здобули перемогу!

У І, Ⅱ та Ⅲ Всеукраїнських конкурсах «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації «Зварювальні роботи» учні Кам᾽янського ВПУ ставали срібними призерами.

Учень Кам᾽янського ВПУ Матяж Ілля, переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії електрогазозварник (2018р.), срібний призер «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації «Зварювальні роботи», стипендіант Президента України


Ринок праці

Професія престижна і має високу затребуваність на ринку праці, як в державному секторі економіки, так і в країнах Європи. Молодим фахівцям, що тільки що закінчили училище, роботу довго шукати не доведеться - вона знаходить їх сама. Зварювальників без досвіду охоче приймають в житлово-комунальні господарства, в приватні організації сфери обслуговування. З набуттям досвіду, їм доручаються відповідальніші справи і роботи в промисловості, на будівництвах. Відповідно, збільшується зарплата.