НАШ ГУРТОЖИТОК
51900,
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське,
пр. Аношкіна, 65Б
Загальна площа: 10423 м2;
Кількість спальних місць: 127
Їдальня: 1
Кухня: 1
Душова: 1
Сушарня: 1
Санітарно-гігієнічна кімната: 1
Туалетна кімната: 2
Блок ізолятору: 2 кімнати, санітарно-гігієнічний блок, кухня
Актова зала: 1
Спортивна зала: 1
Кімната самопідготовки: 1
Телевізійна кімната: 1
Кімната психологічного розвантаження: 1
Кабінет вихователя: 1
Ігровий майданчик
Для здобувачів ППП проживання безкоштовне


Комендант: Климович Світлана Василівна
Вихователі: Чехута Л.А., Червона К.В., Горєлова Л.В.
Чергові: Воєвода І.Ю., Задорожня О.І, Маловик М.М.., Кічка О.М

Гуртожиток має велике значення у виховному та психологічному розвитку молодого покоління. Потрапивши до гуртожитку учні вперше потрапляють у ситуацію коли вони надовго відірвані від родини. Тому велике значення мають друзі, колектив гуртожитку.

В гуртожитку учень безкоштовно проживає, користується комплексом необхідних благ та зручностей, проводить більшу частину свого дозвілля.

ЗВІТ про виховну роботу в гуртожитку в лютому 2023 року

1. Допомога учням у приготуванні вечері. Залучення до суспільно-корисної праці: облаштування укриття.
2. Проведення турніру з тенісу. Переможець: Притуляк Костянтин.
3. Бесіда «Ненормативна лексика, яка заполонила мовний простір, підриває наше здоров’я».
4. Перевірка та посилення контролю за санітарно-гігієнічним станом кімнат, дотриманням правил пожежної безпеки. Генеральне прибирання в кімнатах.
5. Мовна вікторина «Хто мови своєї цурається, сам себе стидається».
6. Захід «День єднання в Україні»: ознайомлення з історією започаткування визначної дати, перегляд світлин у соцмережах, перегляд відеоматеріалів.
7. Захід «Символ твоєї свободи». З нагоди Дня Державного герба України перегляд фільму «Тризуб: маловідома історія».
8. До Дня Героїв Небесної Сотні: відеореквієм «Вони боролися заради нас!»
9. Вікторина до Дня рідної мови «Найрозумніший».
10. Загальні збори для учнів-мешканців гуртожитку за участі коменданта Климович С.В., медичної сестри Акулової О.М., практичного психолога Кравченка Д.М., вихователя Червоної К.В. Проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог проживання, підтримування порядку в кімнатах та значення чистоти й гігієни в житті людини.
11. Інформаційна година: Початок війни росії проти України.
12. Прощена неділя: проводи Масляної. Акція «Попросити пробачення – це так просто».
13. Бесіда: «Культура привітань та звернення до оточуючих».
14. Профорієнтаційна робота.


Про роботу гуртожитку Кам’янського ВПУ у вересні 2022 року

1 вересня відбулось поселення учнів у гуртожиток училища. Працівники гуртожитку створили сприятливі умови для знайомства й адаптації першокурсників у колективі та допомогли облаштуватися в кімнатах.

14 вересня до гуртожитку Кам'янського ВПУ завітав Народний фольклорний ансамбль "Берегиня". В яскравих національних костюмах, привітні й веселі, сповнені любов'ю до української пісні, до рідної мови учасники ансамблю народної пісні полонили серця слухачів. Учні та мешканці із числа внутрішньо переміщених осіб отримали масу задоволення та позитивних емоцій від живого виконання українських народних пісень.

20 вересня були проведені загальні збори учнів-мешканців гуртожитку в присутності: Плоха Т.В. – заступник директора з НВР, Климович С.В. – комендант, Мироненко І.А. – інженер з охорони праці, Кравченко Д.М. – практичний психолог, Горєлова Л.В – методист з виховної роботи, Чехута Л.А. – майстер в/н, Червона К.В – вихователь, працівники ювенальної превенції. До учнів було доведено правила проживання в гуртожитку училища та алгоритм дій під час «Повітряної тривоги», правила використання електричними пристроями, про відповідальність за пошкодження майна, про економію енергоресурсів. Працівники ювенальної превенції провели бесіду щодо недопустимості правопорушень, відповідальність за неправомірні дії, недопустимість проявів насильства, жорстокості та булінгу.

29 вересня відбулись збори Ради гуртожитку. Розподіл обов’язків відбувся по секторам: голова Ради – Назар Наливайко, заступник голови – Артур Цибинога, відповідальні за дисципліну і порядок – Максим Сіряченко і Ярослав Каркозов, спортивно-оздоровчий сектор – Олег Дяченко, навчально-пізнавальний – Роман Остасюк, сектор творчого розвитку – Вікторія Таран і Єлизавета Філіпчак, побутовий сектор – Богдан Дугенець.
20.02.2019 року за ініціативою активу учнівського самоврядування за сприяння інженера з охорони праці та безпеки життєдіяльності Мироненко І.А. в гуртожитку училища відбувся виховний захід на тему «Ми – це наш мозок. Вплив алкогольних та наркотичних речовин на мозок людини».

В ході заходу розкривалось питання потенційної небезпеки алкогольних та наркотичних речовин, їх руйнівного впливу на організм людини, соціальну адаптацію молоді та майбутнє нації.

Змістовний та цікавий діалог було підкріплено відеоматеріалами, в тому числі й відеороликом «Реальна правда про алкоголь».
Зустріч з представниками благодійної організації «Новий час»


19 лютого відбулась зустріч молоді з представниками благодійної організації «Новий час». Обговорювалась тема «Наркоманія та її наслідки». Після перегляду документального фільму «Правда про наркотики» було зроблено висновок – вживання наркотичних речовин породжує низку проблем, з якими самотужки не справитися.Рада гуртожитку
Голова Ради гуртожитку Дугінець Данило


Робота театрального гуртка


Важливою умовою розвитку особистості є залучення її до діяльності. У творчій діяльності учень набуває художньо-творчих здібностей, спостережливості, репродуктивної уваги, фантазії, уміння аналізувати, порівнювати. Підготовка і показ вистави – це творча діяльність, це інтегроване заняття, воно синтезує різноманітні знання та вміння, сприяє розвитку їхніх творчих здібностей.

Основною метою роботи театрального гуртка є створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, формування моральних цінностей, забезпечення естетичного виховання. Театральні ігри, підготовка вистав сприяють розвиткові всебічних знань , умінь та творчості учнів. Діти, готуючись до вистави, випробовують себе як актори, художники, співаки, музиканти, їх діяльність – це нові відкриття для самих себе.30 жовтня в гуртожитку училища пройшли спортивні змагання під девізом «Спорт єднає всіх».
Юнаки прийняли активну участь у змаганнях з різних видів спорту, вболівали один за одного. Настільний теніс, армрестлінг, віджимання … Ось одні із найкращих форм проведення дозвілля для підростаючих чоловіків!
Переможців чекали грамоти, призи, солодощі та привітання друзів!Акція «Міняю цигарку на цукерку»
31 травня у Всесвітній день без тютюну в нашому гуртожитку пройшла акція «Міняю цигарку на цукерку».
Педагоги училища нагадали учням про шкоду куріння та закликали не відкладати бажання кинути курити на «завтра», на «понеділок» чи «новий рік», а зробити це зараз, відмовитися від куріння загалом, зробити свій вклад у власне здоров'я. організатор заходу майстер в/н Любов Чехута.