Наші замовники


Сьогодні училище співпрацює з більш як 20 промисловими підприємствами як міста Кам'янське так і Дніпропетровської області. Серед них:

ПАТ"ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ"
ПАТ "ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ" - підприємство з повним металургійним циклом по випуску 5600 тис. тонн агломерату, 4350 тис. тонн чавуну, 3850 тис. тонн сталі, 3829 тис. тонн готового прокату.

Училище має досить тісні зв’язки з комбінатом. Розпочавши свою історію як школа фабрично-заводського учнівства заводу імені Дзержинського за радянських часів комбінат був базовим підприємством училища і практично єдиним його замовником.
Сьогодні ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат” є основним замовником кадрів, перше робоче місце на комбінаті отримують більше 50% випускників училища.

До складу комбінату входять:


- Цех підготовки залізорудної сировини для виробництва агломерату

- Агломераційний цех з відділенням підготовки шихти зі спекальним відділенням з 6-ма агломашинами загальною площею спікання 450 кв.м

- Доменний цех

- Киснево-конвертерний комплекс з 2-ма 250-тонними конвертерами з верхньою продувкою, 2-ма сортовими шестиструмковими криволінійними машинами безперервного лиття заготовок, 1-єю сортовою семиструмковою криволінійною машиною безперервного лиття заготовок, станцією комплексного доведення металу

- Новопрокатний цех з комплексом прокатного устаткування: блюмінг "1150", трубозаготовочний стан "900*750*3", універсальний стан "1200", кліть "800"
- Сортопрокатний цех з 15-клітьовим напівбезперервним станом "350"
- Вісепрокатний цех зі станом поперечно-гвинтової прокатки "250" і двома кулепрокатними станами "40-80"
- 9 ремонтно-механічних цехів
- 5 енергетичних цехів
- 3 транспортні цехи, в тому числі – два залізничних
- 11 допоміжних цехів

ПрАТ "ДНІПРОАЗОТ"
Сьогодні ПрАТ "ДНІПРОАЗОТ" є єдиним підприємством в Україні по виробництву рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод. Підприємство є провідним постачальником мінеральних добрив (аміак, карбамід і аміачна вода); продуктів базової хімії (їдкого натру і синтетичної соляної кислоти); гіпохлориту натрію; товарів народного споживання. Продукція, яку ми випускаємо, користується постійним попитом у сільському господарстві, хімічній, енергетичній галузях, в чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, при водопідготовки і в багатьох інших галузях народного господарства.

Компанія постійно вдосконалюється в галузі промислової та екологічної безпеки, охорони праці, орієнтуючись на кращий світовий досвід і спираючись на власні інноваційні розробки.

ПрАт "ДНІПРОВСЬКИЙ КОКСОХІМІЧНИЙ ЗАВОД"
Спеціалізується на виробництві коксу, смоли сульфату амонію і продуктів переробки .Одне з небагатьох підприємств галузі в Україні з повним циклом переробки хімічних продуктів коксування. Тут здійснюється підготовка вугільної шихти, виробництво коксу, уловлювання хімічних продуктів коксування, переробка кам'яновугільної смоли.

Підприємство виробляє широкий спектр коксової і хімічної продукції, яка відповідає європейським і міжнародним стандартам.

Продукція, що випускається знаходить своїх споживачів серед металургійних, енергетичних, хімічних та інших промислових компаній, що сприяє створенню іміджу надійного партнера, який враховує і задовольняє запити кожного конкретного споживача.

ПрАТ "ДНІПРОВАГОНМАШ"
ПрАТ "ДНІПРОВАГОНМАШ" є провідним підприємством з розробки і виготовлення вантажних вагонів та промислових залізничних вагонів, а також спеціалізованого залізничного технологічного обладнання для підприємств коксохімічної промисловості.

Вагони, що виробляє підприємство, використовуються в різних галузях промисловості, вони перевозять практично всі види вантажів: сипкі, штучні, важковагові, довгомірні. У активі підприємства більше 150 моделей вагонів практично всіх типів піввагони, хопери криті і відкриті платформи для різних вантажів, думпкари, спеціалізовані технологічні транспортні засоби. Більше 80 % продукції поставляє на експорт.

МП "Дніпродзержинський сталеливарний завод"
МП "Дніпродзержинський сталеливарний завод" дочірнє підприємство ПАТ "Дніпровагонмаш" було створено в 1992 році на базі фасоноливарного цеху.

Завод спеціалізується на випуску лиття для вагонобудування. На заводі освоєний і поставлений на виробництво випуск відливок: «Корпус поглинаючого апарата» ПМКП-110, «Хомут тяговий» і «Автозчеплення СА-3». Виробнича потужність підприємства в даний час становить 12000 тонн лиття в рік. Крім відливок для вагонобудування, освоєний випуск виливків для автомобілебудування, сільгоспмашинобудування й інших галузей народного господарства.

ТОВ «ЛЕМТРАНС»
ТОВ «Лемтранс» займається організацією перевезень власним рухомим складом, надає транспортно-експедиторські послуги, здійснює інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу. Високий стандарт сервісу, широкий спектр додаткових послуг і професіоналізм співробітників дозволяє вирішувати найскладніші завдання кожного нашого клієнта.


ПрАТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД"
ПрАТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД" - підприємство з 90 - річним досвідом випуску сучасних виробів машинобудівного напрямку.

Засноване в 1927 році, з майстерень з виготовлення шкільних наочних посібників виросло в найбільше промислове підприємство, що випускає сьогодні високотехнологічну продукцію, яка поставляється в 14 країн світу, в тому числі і в країни Євросоюзу, Китай, Індію. Мобільне виробництво забезпечує виготовлення виробів високоточної механіки, прецизійної гідравліки, спеціальних електроприводів для різних галузей промисловості.

Обробні центри, агрегати плазмового та лазерного різання дозволяють виробляти вироби, які відповідають вимогам європейських стандартів. Їх якість і надійність забезпечується конструкторсько-технологічним потенціалом заводу і гарантовані системою менеджменту якості.