- Історія
- Про нас
- Information in English
- Виховна робота
- Методичний кабінет
- Нам лише 90...
- Досягнення
- Розклад занять
- Музей
- Атестація педагогічних працівників
- Інформаційно-бібліотечний центр
- Безпека життєдіяльності
- Партнерство
- Інформація про діяльність
- Дистанційне навчання
- UNITED 24
- Уповноважена особа
Кам'янське ВПУ
Для абітурієнта
Наша адреса:
м. Кам'янськепр. Гімназичний,10
Індекс: 51925
Тел.: (0569)55-42-55
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
1925 - Школа фабрично-заводського учнівства заводу ім. Дзержинського;
1940 - Ремісниче училище № 1;
1955 - Технічне училище № 8;
1963 - Професійно-технічне училище №22;
2003 - Дніпродзержинське вище професійне училище;
2016 - Кам'янське вище професійне училище.
Наші випускники
Історія заснування та розвитку Кам’янського вищого професійного училища нерозривно пов’язана з історією металургійного комбінату, який був і на сьогодні залишається основним замовником робітничих кадрів училища.
В 1925 році, одночасно з становленням заводу було прийнято рішення про створення при заводі школи ФЗН і про виділення для цього коштів із суми, яку держава надала для відбудови підприємства. Влітку 1925 року в Кам’янському з’явились об’яви про прийом до школи ФЗН. Термін навчання 3-4 роки.
А вже в 1928 році відбувся перший випуск Кам’янської школи ФЗН і майже 200 молодих робітників високої кваліфікації влились в заводський колектив.
2-го жовтня 1940 року створено Наркомат “трудових резервів”. Училище влилось в систему закладів цього Наркомату під назвою “Ремісниче училище №1”, а пізніше, в 1955р., було реорганізоване в Технічне училище №8, в 1963р. реорганізоване в професійно-технічне училище №22, а з 2003 р. в Дніпродзержинське вище професійне училище.
Змінювалися назви навчального закладу, але незмінною залишалася основна мета - підготовка кваліфікованих робітників для металургійних та машинобудівних підприємств області.
На сьогодні Кам’янське ВПУ є одним з найстаріших училищ України. Одним із перших воно перейшло на навчання спеціалістів із отриманням середньої освіти та розпочало підготовку за курсовою та індивідуальною формами навчання.
З 2004 року, училище здійснює ступеневу підготовку молодшого спеціаліста.
Училище має 10 навчально-виробничих майстерень, 31навчальний кабінет, 5 лабораторій, 2 комп’ютерні класи, інформаційно-бібліотечний центр, гуртожиток, їдальню, спортивну залу, спортивний майданчик, музей історії навчального закладу. У грудні 2018 року в рамках державної програми оновлення матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 р. №206. був відкрит навчально – практичний центр «Зварювання».
Училище співпрацює з більш ніж 20 підприємствами регіону. Але основним замовником кадрів є ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат”. На сьогоднішній день кожен четвертий працівник комбінату – випускник нашого училища.
Училище пишається своїми випускниками.
Протягом трьох останніх років учні училища стають переможцями Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності зі спеціальності “Електрогазозварник”.
Професію горнового доменної печі в училищі отримав нинішній Президент Республіки Казахстан Нурсултан Абішевич Назарбаєв.
У стінах училища навчалися Герої Радянського Союзу: Олександр Іванович Дидишко, Олександр Данилович Калина, Олександр Олексійович Ліпілін, Микола Тимофійович Невряга, Іван Вакулович Івашина, Семен Лук’янович Левчук,
Микола Павлович Логвиненко, Василь Григорович Солдатенко.
Всій країні відомі імена Героїв Соціалістичної Праці Гладкого Сергія Федоровича, Лигуна Петра Петровича, Рудкова Андрія Костянтиновича, Чернецького Івана Андрійовича, які також починали шлях до вершини професійної майстерності в ДВПУ.
Багато випускників працювали і працюють на відповідальних керівних посадах. Серед них: Чечура А.М., - головний інженер заводу ім.Дзержинського; Новіков І.Т. заступник Голови Ради Міністрів СРСР; Бойко В. В. - заступник міністра чорної металургії СРСР; Катусев О. П. - Головиний військовий прокурор СРСР.
Кам’янське ВПУ – державний професійно-технічний навчальний заклад ІІІ рівня атестації.
Стратегічною метою Кам’янського ВПУ є підготовка кваліфікованих робітників – конкурентноспроможних на сучасному ринку праці. Наші зацікавлені сторони – це роботодавці, учні та їх батьки, які очікують на якісну, кваліфікаційну підготовку та можливість працевлаштування. Училище прагне підвищити відсоток працевлаштування випускників, навчити адаптуватися молоду людину в сучасних умовах.