НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНІ ЦЕНТРИ


НАВЧАЛЬНО – ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР З ПРОФЕСІЙ ПІДЙОМУ ТА ПЕРЕМІЩЕННЯ ВАНТАЖІВ: «МАШИНІСТ КРАНА МЕТАЛУРГІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА», «МАШИНІСТ КРАНА (КРАНІВНИК)», « СТРОПАЛЬНИК».

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР З ПРОФЕСІЙ :«ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК», «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ», «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ», « ЗВАРНИК»


Навчально – практичний центр Кам'янського ВПУ з професій «Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; зварник» скорочено «Зварювання» відкрився 21 грудня 2018 року в рамках державної програми оновлення матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 р. №206.

Головна мета. Діяльність НПЦ – реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачі освіти професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів підвищення кваліфікації:

-педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій;

- впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій зварювального виробництва із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів;

- організація співробітництва і взаємодії, постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами;

- поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.

Підстави. Має ліцензію на надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за абсолютною більшістю професій зварювального виробництва.

Центр створено за кошти Державного бюджетну України: на придбання новітнього зварювального обладнання Центру Зварювання училищем використано більше 2 млн.грн. За ці кошти придбано 16 одиниць новітнього зварювального обладнання Європейських виробників. В училищі додатково обладнано майстерню аргонно-дугового зварювання на 11 робочих місць, осучаснено та розширено до 11 робочих місць майстерню механізованого зварювання. Створено новий навчальний кабінет технології механізованого зварювання. Ремонт та оснащення кабінету здійснено за рахунок коштів обласного бюджету. З метою економії матеріальних ресурсів на початковому етапі підготовки зварників лабораторію з віртуальними тренажерами-емітаторами зварювальних процесів.

Створення навчально-практичного Центру здійснювалося за підтримки промислових підприємств. Так, ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" розробило проект нової майстерні механізованого зварювання та здійснило ремонт приміщення під неї, витративши на ці цілі більше 150 тис. грн.

Матеріальна база Центру:







Наявність в Дніпропетровській області сучасного центру підготовки зварників дозволить перенавчити працівників закладів професійної освіти роботі на сучасному обладнання, підвищувати кваліфікацію працівників промислових підприємств та дозволить здійснювати випереджувальне навчання трудового потенціалу.