ВАНТАЖОПІДЙОМНІ МАШИНИ І МЕХАНІЗМИ

✔машиніст крана металургійного виробництва
✔машиніст крана (кранівник)
✔стропальник


Після закінчення навчального закладу ви отримаєте диплом кваліфікованого робітника та посвідчення машиніста крана з кваліфікованим розрядом ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКАУмови навчання

Викладання предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професії: «Машиніст крана металургійного виробництва» проводиться в обладнаних навчальних кабінетах:
✔кабінет будови та обслуговування вантажопідіймальних кранів;
✔кабінет експлуатації вантажопідіймальних кранів;
✔кабінет охорони праці;
✔кабінет електротехніки;
✔кабінет основи галузевої економіки;
✔кабінет правових знань;
✔кабінет інформаційних технологій.

Уроки виробничого навчання та лабораторно-практичні роботи проводяться в навчально-виробничих майстернях (полігон машиніста крана, стропальна справа, слюсарна майстерня). Для практичного застосування учнями своїх навичок в майстернях училища працює кран вантажопідіймальністю 1т. Кожен із кабінетів забезпечений підручниками, навчально-методичною літературою, таблицями, навчальними посібниками та дидактичним матеріалом. У кабінетах функціонують міні-бібліотеки, які містять методичну літературу, підручники, збірники завдань для підготовки до ККЗ, додаткову літературу з технології безпечного транспортування вантажів. На базі кабінетів проводиться додаткова робота – консультації.


Характер роботи

В сучасному світі без кранів не обійтись – куди не кинь оком всюди побачиш сучасні вантажопідйомні машини. Основна мета виду професійної діяльності – керування вантажопідіймальними кранами різних конструкцій. Кранівник перевіряє справність механізмів крана, а керуючи краном, транспортує різні вантажі і готову продукцію. Він може переїхати в інше місто країни і навіть за кордон – адже подібними машинами підіймають вантаж усюди. Крани бувають різних типів: поворотні і не поворотні, стаціонарні та пересувні, з різним типом рухомої платформи, самостійно підйомні, кран-балки, стрілового та мостового типу і багато інших. Машиніст крану, котрий досконало володіє технікою роботи одного вантажопідіймального крану, може знати, як керувати іншими типами вантажопідйомних машин.


Споріднені професії:
✔машиніст баштового крана
✔машиніст портального крана
✔машиніст залізничного крана
✔машиніст автомобільного крана

Наші досягнення

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILS UKRAINE - 2019», який відбувсь у м. Кривий Ріг. Учасниця Земляна Аліна, учениця групи МКМ - 9/18, показала високі результати з професійних компетенцій за обраною професією.Участь в Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILS UKRAINE - 2018». Випускниця 2015 року Хованець Кристина гідно продемонструвала набуті знання та вміння з професії.Конкурси фахової майстерності серед учнів з професії: «Машиніст крана металургійного виробництва» щорічно проходять під гаслом «Моя професія – моя гордість!». Досвідченні майстри виробничого та викладачі завжди готують нові проекти для проведення конкурсу в залежності від розвитку кранобудування.
Наші учні творчо обдаровані, цілеспрямовані та талановиті. Вони приймають активну участь у житті училища та міста. Кожному з них надається можливість реалізувати свої особисті здібності. В навчальному закладі створені умови, при яких самовираження, творча самореалізація стає внутрішньою потребою кожного.

Майбутні машиністи крана - учасники колективу художньої самодіяльності «Сяйво»Майбутні машиністи крана - учасники училищних, міських та обласних спортивних змаганьПерсональна виставка прикладних робіт з полімерної глини випускниці Недбайло Катерини.Прийом документів

Робота приймальної комісії з 8.00 до 17.00
Наша адреса: м. Кам'янське, пр. Гімназичний,10
Наші контакти: т. +38 067 369 38 35, e-mail: dndz_vpu@ua.fm
Детальнішу інформацію про професію та учнівське життя ви можете дізнатись за посиланнями:
https://www.youtube.com/channel/UCt5OU_cX3OsFJ0u7QL5_gEQ
або на сайті: ВАНТАЖОПІДЙОМНІ МАШИНИ https://innamartynova75.simdif.com

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!