«Майбутнє належить зварюванню, бо саме воно приховує в собі невичерпні можливості…»Патон Є.О.Сучасний світ тримається на зварних швах. Неможливо уявити собі галузь виробництва, медицину і науку без розвитку сучасних зварювальних технологій. За допомогою зварювання поєднують метали і неметали, і навіть живі тканини. Зварювання – це справжнє мистецтво, магія сильних і мужніх фахівців.

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОФЕСІЇ

Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. Зварники працюють на будмайданчиках, створюючи конструкції і системи різних комунікацій, в промисловості, де застосовують свій досвід і навички в машинобудуванні, кораблебудуванні і в інших областях, таких як, енергетика, нафтопереробна промисловість, сільське господарство. Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася б праця зварника.

Умови навчання


Кабінет обладнання і технології механізованого зварювання


Кабінет технології зварювального виробництва


Лабораторія початкових навиківМайстерня аргонно-дугового зварюванняМайстерня механізованого зварюванняМайстерня ручного-дугового зварювання

Плазморізальна машина Power Max


Загальний вигляд зварювального поста для механізованого зварювання самозахисним дротом


Зразки реальних робіт здобувачів освіти


Навчально-виробничі майстерні обладнані сучасним високоефективним зварювальним обладнанням від провідних українських та Європейських компаній-виробників обладнання. . Завдяки створенню навчально-практичних центрів у 2018 та 2020 році.
Підготовку здійснюють висококваліфіковані викладачі, майстри виробничого навчання з досвідом роботи на підприємствах ЄвропиНаші досягнення

За професіями зварювального напрямку навчальний заклад постійно представляє Дніпропетровську область в усіх конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівня, демонструють пристойні результати, стають переможцями та займають призові місця. Так, в шести (2003, 2004, 2005, 2011, 2018 та 2020р.р.) з семи Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з професій зварювального виробництва здобувачі освіти училища стали переможцями!

У І, Ⅱ та Ⅲ Всеукраїнських конкурсах «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації «Зварювальні роботи» учні Кам᾽янського ВПУ ставали срібними призерами.

Учень Кам᾽янського ВПУ Матяж Ілля, переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії електрогазозварник (2018р.), срібний призер «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації «Зварювальні роботи», стипендіант Президента України
Здобувач освіти Руденко Олексій – переможець Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії електрогазозварник (2020р.), переможець обласного етапу «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації «Зварювальні роботи»)2021р.), стипендіант Президента України.


Обирай професію зварника, стань магом і підкорювачем зварювальної дуги!