Звірко Тетяна Миколаївна, голова МК суспільно – гуманітарних дисциплін


Основні завдання методичної комісії:

- удосконалювати зміст, форми і методи навчання, забезпечувати єдність, взаємозв’язок загальноосвітньої та професійної підготовки для формування в учнів життєво необхідних компетенцій;
- ефективно використовувати ІКТ в навчальному процесі;
- вдосконалювати ККМЗ предметів суспільно-гуманітарного циклу, розробляти методичні посібники, виготовляти порт фоліо;
- розвивати творчі здібності учнів на уроках;
- реалізувати компетентісний підхід у системі викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу.

Шляхи реалізації завдань:

- опанування методологічними основами інформаційно-комунікативних технологій та методикою викладання сучасного уроку;
- вивчення і використання на практиці сучасних досягнень психологічної науки та передового досвіду, розвиток ініціативи і творчості, новаторських пошуків викладачів;
- організація навчання і виконання урядових постанов в галузі освіти, наказів і розпоряджень Міністерства освіти і науки, нормативних документів, інструктивно-методичних листів;
- систематичне вивчення та аналіз стану викладання рівня якості знань, практичних умінь, вихованості учнів;
- систематизувати роботу з обдарованими та слабо встигаючими учнями;
- діагностика інтелекту в системі диференційованого навчання учнів.Склад методичної комічіїЗвірко Тетяна Миколаївна
Викладач української мови та літератури
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Стаж педагогічної роботи – 31 рік


Якушева Ольга Георгіївна
Викладач історії та права
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Стаж педагогічної роботи – 39 роки


Стороженко Наталія Володимирівна
Викладач історії та художньої культури, суспільних дисциплін
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 25 рік


Онищенко Таміла Григорівна
Викладач іноземної мови
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 17 років


Володюшина Вікторія Віталіївна вища
Викладач іноземної мови
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 7 років


Василець Юлія Володимирівна
Бібліотекар
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 28 років


Козуб Олена Валинтинівна
Викладач зарубіжної літератури
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 6 років

Глушкова Людмила Валеріївна
Викладач історії, кандидат наук
Спеціаліст вищої категорії
Стаж педагогічної роботи – 23 роки


Хоменко Валерія Олександрівна
Викладач географії та економіки
Спеціаліст І категорії
Стаж педагогічної роботи – 7 років
Блог викладача


Кравченко Дмитро Михайлович
Викладач психології
Спеціаліст
Стаж педагогічної роботи – 15 роківДень Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.

Щорічно з нагоди свята у Кам`янському вищому професійному училищі протягом тижня відбуваються офіційні урочистості. У цьому році Дні Європи проходять в умовах дистанційного навчання.

Онлайн-тиждень розпочинається 12 травня відкриттям «Європейської» інтернет-сторінки на сайті нашого навчального закладу, на якій учні мають змогу ознайомитися з планом заходів та переглянути відео цікавих фактів про Європу (викладач Козуб О.В.).

13 травня – демонстрація міні-серіалу американо-британського виробництва про найжахливішу катастрофу кінця 20-го століття, що сталася на Чорнобильській АЕС. Завдяки злагодженим діям рятувальників та екстреної евакуації жителів вдалося зберегти безліч людських життів. Валерій Легасов розробив хімічний склад, яким був засипаний реактор, що вибухнув, мінімізувавши наслідки трагедії (викладач Стороженко Н.В., Якушева О.Г.).

14 травня відбудеться цікаве онлайн-тестування «Я-Україна-Європа», яке викладачі розмістять на платформі Google Classroom (всі викладачі, учні І та ІІ курсу).

15 травня учні мають змогу відправитися в віртуальну подорож музеями мистецтва Європи. Це не замінить справжні відчуття від відвідування найвизначніших світових пам’яток культури, проте для ознайомлення та складання маршруту у разі, якщо плануєте відвідати один з цих центрів культури – варіант цілком хороший. (викладачі Онищенко Т.Г., Володюшина В.В.).

З 15 по 21 травня відбудеться онлайн-конкурс «Європа-це я!» (викладач Онищенко Т.Г., учні: Луняк Б., Тітов Д., Садвокасов Р., Довбун Є. гр. Е-9/18, Руденко О., Рябека А. гр. 1ЕГЗ-9/18).

18 травня на розгляд здобувачам освіти нашого навчального закладу буде представлена віртуальна подорож країнами Європи (викладач Хоменко В.О.).

Матеріали тематичного тижня будуть висвітлюватись на нашому сайті та інших соціальних мережах.

Не пропустіть цікаві події!


У рамках проведення Днів Європи в Україні в Кам’янському вищому професійному училищі. 13.05.2020 проводиться День пам’яті Чорнобильської катастрофи.

26.04.1986 року на Чорнобильській АЕС відбулась аварія, яка стала трагедією планетарного масштабу. Для її ліквідації були задіяні найкращі професіонали атомної енергетики, військові строкової та безстрокової служби, інженерно-технічні працівники важкої , машинобудівної та хімічної промисловості. Завдяки їх героїчним зусиллям ми з вами живемо на цій Землі. З великою вдячністю ми кожного року згадуємо їх та подвиг, який вони здійснили в ім’я життя. Та так сталося, що цього року ми не можемо зібратися разом з вами та віддати належним чином дань пам’яті ГЕРОЯМ ЧОРНОБИЛЯ, тому залишаючись вдома ми всі разом переглянемо фільм присвячений цій трагедії.

День музеївmuzey.rar [3,75 Mb] (cкачиваний: 3)

Сьогодні в рамках свята Дня Європи, який в Україні покликаний відзначити єдність між українцями та іншими культурами в Європі. Традиційно, він відзначається в треті вихідні кожного травня, викладач географії Хоменко Валерія Олександрівна представляє до уваги цікаві відеоролики «День Європи» та «Парад країн Європи. Експрес подорож», в яких розповідається о історії свята, о відзначенні свята в Україні, цікавих фактах о європейських країнах та багато іншого. Долучайтесь до перегляду і ви отримаєте багато цікавої та корисної інформації.