Наші випускники не перестають тішити нас своїми здобутками та досягненнями як у громадському житті, так і у професійній діяльності.

Нещодавно відлунали гучні фанфари та бурхливі оплески з нагоди перемоги Матяжа Іллі, цьогорічного випускника, у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійної освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання» та на честь нині відомого всій Україні підкорювача найвищої вершини світу – Евересту – Дмитра Семеренка, випускника училища 1999 року.
'Наші

І знову приємна новина – випускник 2008 року Андрій Касенюк визнаний кращим металургом компанії Метінвест 2018 року та отримав високу винагороду – «Золота зірка Метінвест».

Нагорода заснована в 2014 році і вручається кращим з числа робітників і керівників за видатні результати в галузі розвитку
підприємства і компанії, рівень професіоналізму, за докладені надзусилля, лідерство у впровадженні змін та інновацій. Крім знаків співробітники отримують суттєву грошову премію.

Андрій працює на Дніпровському коксохімічному заводі, куди після закінчення навчання був працевлаштований училищем, і займає посаду майстра по ремонту обладнання основних цехів цеху по ремонту коксохімічного устаткування. Його особисте досягнення: лідерство у відновленні і ремонті коксової батареї; завдяки йому і зусиллям його бригади слюсарів ремонтні роботи були проведені професійно і якісно.

До речі, Андрій разом зі своїм одногрупником Олексієм Орочко є учасниками музичної групи SilverTown, широко відомої на теренах Дніпропетровської області.

«Талановита людина - талановита у всьому!»

'Наші