Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті.
Лише улюблена справа може приносити матеріальне і моральне задоволення на все життя


Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування - це фахівець, який займається ремонтом та обслуговуванням побутового і промислового обладнання.


Після закінчення навчального закладу ви отримаєте диплом кваліфікованого робітника та
посвідчення з електробезпеки ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА


Електромонтери - працюють як під відкритим небом, так і в приміщеннях, а також в інших нестандартних умовах – на висоті, в тунелях, в різних виробничих приміщеннях тощо. Іноді робота вимагає чималих фізичних зусиль і напруження. Часто електрики повинні працювати стоячи або постійно пересуватися. Крім того, ця робота небезпечна, внаслідок чого електрик повинен добре знати ризики, пов'язані з виконанням робіт.

Їхніми робочими завданнями є монтаж, наладка і обслуговування електроустаткування і електропроводки. Вони вибирають матеріали, що встановлюють і методи установки, виявляють і усувають несправності і пошкодження, проводять роботи, спрямовані на обслуговування і утримання електроустаткування. При виконанні своїх робочих завдань керуються діючими і загальноприйнятими нормативними документами, стандартами та інструкціями.

Умови навчання

Для підготовки учнів з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» в навчальному закладі створена відповідна навчально-матеріальна база. Обладнані кабінети: електротехніки, матеріалознавства; спецтехнологіі; лабораторія електротехніки, два комп’ютерні кабінети. Навчальні майстерні: слюсарна майстерня , електромонтажна , з ремонту електричних машин.Наші досягнення


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності - 2019
Ціватий Роман - ІІ міце


Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine - 2019»
Ціватий Роман - ІІ міце


ІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності молодих професіоналів WORLDSKILLS UKRAINE – 2018.
Тарасов Данил - участь у конкурсі


Професія відноситься до числа масових вакансії вона є практично на всіх промислових підприємствах, у будівельних організаціях, на електротранспорті, на великих фермах, офісних комплексах, школах, торгівельних центрах та організаціях комунального господарства майже в усіх регіонах України.

У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів, здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

Висококваліфіковані електромонтери з практичним досвідом роботи мають можливість у порядку міждержавного обміну робочою силою працевлаштуватися за межами України.

Набір на навчання здійснюється на базі 9 та 11 класів випускників
закладів загальної середньої освіти II-III ступенів!

Термін навчання:

на базі 9 класів – 3 роки з одержанням повної загальної середньої освіт

на базі 11 класів – 10 місяців.

Навчання в училищі безкоштовне, учні отримують стипендією та під час проходження практики на підприємствах отримують заробітну плату!