26 листопада 2015 року наше училище одне з найстаріших навчальних закладів міста і області святкував своє 90 річчя.

Розділити радість свята до навчального закладу завітало багато гостей, які завжди були і будуть добрими порадниками, помічниками, що завжди піклуються долею і проблемами навчального закладу, підтримують його в будь-яких починаннях. На свято завітали представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, керівництво міста, Посольство Республіки Казахстан в Україні, підприємств-замовників кадрів, ветеранів працівників підприємств-замовників кадрів, працівників, учнів та випускників училища.

За багаторічну, сумлінну працю на освітянській ниві збереження та примноження традицій училища та за нагоди 90-річчя навчального закладу були нагороджені викладачі та майстри виробничого навчання, ветерани праці.

В ході заходу присутні перегорнули сторінку історії заснування і функціонування навчального закладу, згадали минуле поринули в сучасність. Одна за другою на очах присутніх змінювались сюжети з історичного минулого не залишаючи в залі байдужих. Схвильовано сприймались прізвища випускників навчального закладу серед яких герої Радянського союзу, соціалістичної праці, заслужені працівники галузі, ветерани праці ті, хто своїм життям, працею прославляв і прославляє учбовий заклад.

З особливою гордістю було сприйнято вітання від випускника 1960р., а нині Президента Республіки Казахстан Нурсултан Абішевича Назарбаєва. В стінах навчального закладу (тоді ще ТУ № 8) Нурсултан Абішевич Назарбаєв навчався і здобув кваліфікацію горнового доменної печі.

Сучасні учні, підтверджуючи високий імідж навчального закладу здобувають перемоги на Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах і змаганнях.

Тож, з святом тебе наш рідний навчальний заклад, впевнено крокуй до наступного юбілею.