Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування обслуговує силові і освітлювальні установки, здійснює перевірку, розбирання і складання схем керування електроустаткуванням, підключення до електросистеми цеху нового обладнання, його перевірку, регулярний нагляд за його роботою. Він виявляє вузли, де виникло замикання, здійснює вимкнення цих вузлів із мережі, розбирання, заміну, складання і вмикання установки.Електромонтер здійснює діяльність як в приміщенні, так і поза ним.

Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна.

У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.

Склад методичної комісії електротехнічних дисциплінШляхов Євгеній Геннадійович, голова МК електротехнічних дисціплин

Деріга Сергій Васильович
Майстер виробничого навчання І категорії
Кваліфікація: 14 тарифний розряд, майтер в/н І категорії
Стаж роботи 37 роківМішина Уляна Олександрівна
Майстер виробничого навчання
Кваліфікація: 12 тарифний розряд
Стаж роботи 0,4 рокуПузирний Сергій Сергійович
Викладач першої категорії
Стаж роботи 9 років


Скобелєва Ольга Валеріївна
Викладач першої категорії
Стаж роботи 12 роківДосягнення


......


Высоковольтный Выключатель ВЭМ-6

Элегазовый выключатель ВГБ 35