Сьогодні не можна собі уявити технологічні процеси металургійного виробництва, машинобудування, будівництва, вугільної промисловості без використання залізничного транспорту та вантажопідіймальних кранів.


Машиніст крана металургійного виробництва.Виконує роботи по підйому і переміщенню вантажів вантажопідйомним краном. Приймає участь в ремонті кранового обладнання. Контролює вірне використання вантажопідіймальних пристроїв. Слідкує за технічним станом вантажопідіймальної машини.

Помічник машиніста тепловоза, слюсар з ремонту рухомого складу.Слідкує за технічним станом вузлів і агрегатів тепловозу. Контролює стан приборів під час маневрів. В поїзному режимі між станціями слідкує за світлофором та по рації виконує команди складача потягу.
Затверджений склад
педагогічних працівників методичної комісії:
підйомно – транспортних машинКобзєв В.Г. - викладач спеціальних дисциплін з професії: «Машиніст тепловоза. Слюсар з ремону».

Левченко Л.П. – майстер виробничого навчання з професії: «Машиніст тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу».

Мартинова І. А. – майстер виробничого навчання, викладач спеціальних дисциплін з професії: «Машиніст крана металургійного виробництва».

Найда Н.С. – майстер виробничого навчання, викладач спеціальних дисциплін з професії: «Машиніст крана металургійного виробництва».

Ткаченко О.М. – майстер виробничого навчання.

Мироненко І.А. – викладач з предмету: «Охорона праці».

Власов Є.В. - майстер виробничого навчання.

Неклеса В.В. - керівник навчального закладу, викладач.

Журнал планування роботи МК mk.rar [2,15 Mb] (cкачиваний: 16)