Перший тиждень нового 2020-2021 навчального року пройшов у дружній і теплій атмосфері зустрічі педагогів та учнів. Педагоги радо вітали юнаків та дівчат у навчальних аудиторіях, підготовлених і облаштованих для навчання з урахуванням усіх вимог адаптивного карантину.

Проведення Першого уроку за темою «Культура здорового способу життя у нових обставинах» було спрямовано на формування в учнів нової культури поведінки, навчання та перебування в училищі з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19.

Не обійшлося і без нагород! Директор училища Вадим Неклеса привітав учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу плаката «Я – Україна!» Качуровську Анастасію, Маракіну Катерину, Кудрич Марію (гр. МКМ-9/19), Чмихову Ілону, Сергу Анастасію та Алексеєву Анастасію (гр. ВШП-9/19) та вручив їм Дипломи, Грамоти й подарунки від організаторів конкурсу. Учень групи ПМТ-9/19 Смик Олександр та Чмихова Ілона отримали Подяки НМЦП(ПТ)О у Дніпропетровській області за участь в обласному конкурсі читців-декламаторів.

Вітаємо всіх з початком 2020-2021 навчального року!

Бажаємо здоров’я, наснаги, успіхів у навчанні, професійних перемог, творчих здобутків та натхнення!

Початок нового навчального року

Початок нового навчального року

Початок нового навчального року