21 вересня, напередодні Дня машинобудівника, у м. Кривий Ріг відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Верстатник широкого профілю».

Учень Кам’янського вищого професійного училища Совенко Дмитро успішно виконав завдання першого (теоретичного) та другого (практичного) конкурсних турів. Якісно розв’язані тестові завдання професійного спрямування забезпечили майбутньому верстатнику-професіоналу 50% перемоги. Завдання другого туру складались із виконання деталей різної складності на токарному і фрезерному верстатах. Висновок журі: виконання практичної роботи відбулось на «відмінно»!

Хвилюючі миті очікування остаточних результатів змагання далися не легко, але повністю виправдали себе: І місце в області!
Вітаємо Совенка Дмитра, учня групи ВШП-9/18, та педагогів Кам’янського вищого професійного училища з отриманою перемогою! Ви ще раз підтвердили високій рівень навчання в училищі та якість підготовки майбутніх фахівців-верстатників.

До участі в конкурсі Дмитра підготували викладачі та майстри методичної комісії металообробки: Черевко Наталія, Споршев Олег, Кабка Валентина, Ковтун Петро.

Учень Кам’янського вищого професійного училища здобув перемогу в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»!