23 вересня учні училища разом із викладачами методичної комісії природничо-математичних дисциплін прийняли активну участь у Всеукраїнській акції «День юного натураліста», яка щорічно проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром.

Головна мета акції – поширення екологічних знань, формування екологічної культури серед учнівської молоді, а також залучення її до практичної природоохоронної роботи заради збереження довкілля місцевих територій.

Представники учнівства, які брали участь в Акції, проявили неабиякий ентузіазм, високу свідомість і зацікавленість у вивченні та збереженні природи рідного краю. Найактивнішими були учні групи ВШП-9/20 (майстер Кабка В.М., класний керівник Черевко Н.В.).

Протягом Акції учнівським активом та педагогами МК проведено:

•Екологічний десант з впорядкування прилеглої до училища території, а саме: прибирання скверу біля пам’ятнику Прометей та обкопування рослин, благоустрій території навколо бюсту видатного українського поета Тараса Шевченка та пам’ятника Голгофа (Ляховко О.Д., Пашкова М.А.).

•Екологічну вікторину, яка включала в себе вивчення екологічних особливостей місцевої флори та розв’язування екологічних кросвордів (Плоха Т.В.);

•лекторій-практикум «Застосування пластмасових виробів у побуті та їх вплив на стан навколишнього середовища» (Гінтер М.В.);

•захід «Математика про шкідливий вплив тютюнопаління» (Жуйкова Н.М.);

•урок з вивчення основ навчально-дослідної роботи еколого-біологічного напрямку, спрямований на набуття досвіду розв’язання екологічних проблем майбутніми спеціалістами, а також розвиток їх творчої реалізації та професійного самовизначення (Мошняга С.Т.).

День юного натураліста

День юного натураліста

День юного натураліста