7 жовтня 2020 року у м. Запоріжжя відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine». Серед 29 фіналістів конкурсу був і випускник нашого училища Матяж Ілля, який вже вдруге бере участь в даному конкурсі в номінації «Зварювальні роботи». В ході змагань учасники продемонстрували вміння виконувати зварювання пластин товщиною 10 мм у вертикальному та горизонтальному положенні шва.

Оцінюючи роботи учасників, журі відзначило декілька найкращих робіт, серед яких була і робота Іллі.

За результатами оцінювання Ілля став призером і посів почесне друге місце у Всеукраїнському конкурсі!

Таких вагомих результатів Ілля досяг завдяки своєму старанню та наполегливості, якісному навчанню та кваліфікованій допомозі команди майстрів виробничого навчання та викладачів Кам’янського ВПУ, наставників Публічного Акціонерного Товариства «Дніпровський коксохімічний завод», де зараз, після успішного завершення у червні 2020 року навчання в училищі, Ілля працює в коксовому цеху електрогазозварником 6-го розряду.

Училище підтримує тісний зв'язок із підприємством. Учні училища проходять на підприємстві оплачувану практику з подальшим працевлаштуванням.

З гордістю можна сказати, що Кам’янське ВПУ вже вчетверте бере участь у конкурсі такого масштабу і чотири роки поспіль отримує срібні нагороди. До речі, це друга срібна нагорода Іллі на конкурсі «Worldskills Ukraine», а цьому передували перемоги в обласних, Всеукраїнських змаганнях серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професій зварювального напрямку. За результатами таких досягнень Іллі під час навчання в училищі була призначена стипендія Президента України та неодноразово призначалась стипендія обласної державної адміністрації.

Випускник нашого училища (2020р.) здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Worldskills Ukraine»!