Сталий розвиток сучасної цивілізації безпосередньо пов'язаний з використанням інформаційно-комунікативних технологій, невід’ємною частиною яких є глобальна мережа Інтернет. Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Але разом з безумовними перевагами, Інтернет має і деякі загрози, особливо для підростаючого покоління. Задля уникнення цих загроз кожен рік у всьому світі у другий день другої неділі лютого відзначається День безпечного Інтернету.

В рамках тижня Інтернет-безпеки з 8 лютого в училищі учнівським активом, викладачами та адміністрацією проведено ряд заходів.

Тиждень розпочався науково-практичною конференцією на тему «Психологічні та фізичні симптоми інтернет-залежності» (організатор конференції викладач Ляховко О.Д.). Під час конференції учні групи МКМ 9/20 (майстер в/н Ткаченко О.М., кл. керівник Жуйкова Н.М.) висвітлили проблему залежності емоційного стану підлітків від можливості проводити час в соціальних мережах або граючи в комп’ютерні та онлайн-ігри. Під час своїх виступів учні особливу увагу звернули на кількісні показники інтернет- та комп’ютерної залежності здобувачів освіти професійних (професійно-технічних) навчальних закладів, отриманих завдяки дослідженням, що проводились міжнародним дослідницьким проектом ESPAD під егідою Міністерства освіти і науки України. В рамках заходу практичним психологом Кравченко Д.М. був проведений тренінг з протидії Інтернет-залежності для підлітків. Також на конференції з доповідями виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Плоха Т.В. та голова МК природничо-математичних дисциплін Жуйкова Н.М.

11 лютого учениці Балута Ольга, Алексєєва Анастасія, Чмихова Ілона, Юзепчук Ксенія (гр. ВШП-9/19) та Маракіна Катерина (гр. МКМ-9/19) прийняли участь у створенні стіннівок на тему “Ми – за безпечний Інтернет”, в яких висвітлили головні інтернет-загрози.

Треба відмітити, що учні, які прийняли участь у Тижні Інтернет-безпеки, проявили високу свідомість, ентузіазм та зацікавленість у підготовці та проведенні вищезазначених заходів.

Тиждень Інтернет-безпеки

Тиждень Інтернет-безпеки

Тиждень Інтернет-безпеки