- Історія
- Про нас
- Information in English
- Виховна робота
- Методичний кабінет
- Нам лише 90...
- Досягнення
- Розклад занять
- Музей
- Атестація педагогічних працівників
- Інформаційно-бібліотечний центр
- Безпека життєдіяльності
- Партнерство
- Інформація про діяльність
- Дистанційне навчання
- UNITED 24
- Уповноважена особа
Кам'янське ВПУ
Для абітурієнта
Наша адреса:
м. Кам'янськепр. Гімназичний,10
Індекс: 51925
Тел.: (0569)55-42-55
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
У 2021 році наша Держава відзначає 30-річчя своєї незалежності. В цьому ж році свою незалежність відзначає і Республіка Казахстан, з якою нас повязує багаторічна дружба. А місто Тімертау є містом-побратимом Кам’янського.
26 лютого в рамках відзначення річниці незалежності відбулась дистанційна зустріч нашої молоді із представниками Республіки Казахстан. Онлайн-зустріч пройшла у формі семінару-тренінгу як частини Міжнародного науково-освітнього проекту, організованого Бібліотекою Першого Президента Республіки Казахстан – Елбаси.
З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора Бібліотеки, кандидат історичних наук Ботагоз Каіпова. У своїй промові вона висвітлила сторінки української біографії Першого Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, який навчався у нашому училищі та здобув професію горнового доменної печі. Б. Каіпова акцентувала свою увагу на теплому відношенні Нурсултана Абішевіча до українського народу, української Держави. Розповіла про внесок нашої країни, міста, училища у сторінки історії Казахстану.
В ході онлайн-семінару здобувачі освіти ознайомилися з діяльністю Бібліотеки Елбаси (перегляд відефільму), а з допомогою провідних спеціалістів поринули у світ історії Казахстану, світ географії, біології та екології. Під час двостороннього діалогу молодь ставила цікаві запитання, а науковці із задоволенням на них відповідали.
Під час заходу було проведено тренінгове заняття. У невимушеній та теплій атмосфері наші юнаки і дівчата разом із старшим інспектором Бібліотеки К. Умбетовою виконували тренінгові вправи, змагалися в інтелектуальній командній грі та проектній діяльності.
Своїми враженнями про захід діляться учасники семінару.
Олександр Смик, 1 курс, майбутній помічник машиніста тепловозу: «Семінар торкнувся багатьох різних аспектів взаємодії України і Казахстану. Отримана інформація корисна для мого особистісного розвитку. Тренінг особистісних характеристик був дуже цікавим. Думаю, що досвід, отриманий сьогодні, знадобиться мені у подальшому».
Ілона Чмихова, 2 курс, майбутня верстатниця: «Отримала відмінні навички проектної діяльності! Дуже цікаво було створювати свій власний проект, а також працювати в команді. Онлайнформат в сучасних умовах – чудовий винахід для спілкування, але все ж таки дуже хотілося б побувати в Казахстані, познайомитися із культурою і традиціями народу».
Пономаренко Ілля, 4 курс, майбутній електроенергетик: «Вдячний за організацію «мосту дружби» між двома країнами! Сьогодні багато дізнався про життя сучасного Казахстану, зробив багато гарних світлин, якими обов’язково поділюся у соціальних мережах».
За результатами семінару кожен учасник отримав Сертифікат, приємні враження та емоції.
Під час захисту проектів високу оцінку своєї роботи отримали команди:
• «Реалісти-1» (Бобик Микита (ВШП-9/20), Малієнко Руслан (ВШП-9/18), Рожко Олексій (1ЕГЗ-9/18), Коваленко Ярослав (ВШП-9/18). Напрям «Екологія», назва проекту «Зелене місто»);
• «Реалісти-2» (Кожин Давид (СПМТ-9/20), Смик Олександр (ПМТ-9/19), Лашко Світлана (МКМ-9/20), Кузьменко Максим (1ЕГЗ-9/18). Напрям «Мистецтво і культура», назва проекту «Пам’ятники як нагадування про наше велике минуле»);
• «Мрійники» (Чмихова Ілона (ВШП-9/19), Дугенець Данило (ВШП-9/18), Рябека Андрій і Руденко Олексій (1ЕГЗ-9/18), Євстратіков Данііл, (ВШП-9/19), Таран Вікторія (МКМ-9/20). Напрям «Освіта», назва проекту «Розвиток і співробітництво у сфері освіти»);
• «Критики» (Ковальов Євген, Гергель Кирило і Зубань Єлизавета (ВШП-9/20), Комлечек Данило (2ЕГЗ-9/20), Шаповал Олександр (1ЕГЗ-9/20). Напрям «Громадянсько-патріотичний», назва проекту «Знайомство з історією міста Кам’янське»);
• «Оптимісти» (Маракіна Катерина (МКМ-9/19), Алексеева Анастасія (ВШП-9/19), Коваленко Руслан і Скомороха Владислав (1ЕГЗ-9/20). Напрям «Туризм», назва проекту «Розвиток міжнародних зв’язків між Україною і Казахстаном»).
Технічну підтримку заходу забезпечували Оперенко Андрій (2ЕГЗ-9/20), Шмиговатій Юрій (ВШП-9/20), Свергун Максим (1ЕГЗ-9/20).
Фотокореспондент: Пономаренко Ілля (ЕП-20).