22 березня є унікальною можливістю нагадати суспільству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

З цього приводу в Кам’янському вищому професійному училищі представники учнівської ради училища та здобувачі освіти першого курсу під керівництвом викладачів природничо-математичних дисциплін Мошняги С.Т. та Ляховко О.Д., підготували та провели квест «Екологія води – екологія душі».

Мета квесту – накопичення і поглиблення знань про взаємодію природного і соціального середовища, підвищення рівня екологічної культури учнів, що передбачає відповідальне ставлення до природи та свого здоров’я на прикладі знань про водні ресурси України та світу.

Учасники заходу підготували цікаві та змістовні презентації про важливість води для рослинного та тваринного світу, організму людини, про раціональне використання води як природного ресурсу. Виготовили тематичні плакати та обґрунтували їх зміст, представили свої доповіді про бережливе ставлення до води як природного скарбу, як важливого середовища існування живих організмів.

Слід зазначити, що напередодні, 20 і 21 березня, відзначено було Всесвітній день Землі та Міжнародний день лісів. У чатах навчальних груп розміщено цікаву інформацію, присвячену цим екологічним датам.

Відзначаємо Всесвітній день водних ресурсів