24 березня в СК «Прометей» відбулись «Молодіжні ігри», які стали вже традиційними в нашому місті. За перемогу у захоплюючих спортивних естафетах боролись 6 молодіжних команд: команди Молодіжної ради міста, нашого училища, металургійного коледжу, комерційного технікуму, коледжу фізичного виховання і СЗШ № 10.

Зі справжнім спортивним азартом і енергією перемогу виборола команда нашого – Кам’янського вищого професійного училища. Склад команди: Шевченко Олег (гр. 1ЕГЗ-9/19), Безцінний Владислав (гр. Е-9/19), Рябозад Євген (гр. 2ЕГЗ-9/20), Кузьменко Максим (гр. 1ЕГЗ-9/19), Саверська Дарина (гр. МКМ-11/20), Яценко Аліна (гр. МКМ-11/20), Маракіна Катерина (гр. МКМ-9/19), Таран Вікторія (гр. МКМ-9/19), Сокол Дмитро (гр. ЗВ-20).
Призові друге і третє місця отримали команди комерційного технікуму і Молодіжної ради міста відповідно. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами і сувенірами.

Приємним сюрпризом для переможців та призерів стали подарункові сертифікати на туристичну подорож до міста Запоріжжя від заступника міського голови Костянтина Сауся. Також учасники змагань отримали безкоштовні квитки на перегляд кінофільму в Кіноконцертному залі «Мир» іна атракціони у міський парк культури та відпочинку.

Необхідно сказати, що наша команда отримала перемогу завдяки тому, що всі члени команди постійно займаються в спортивних секціях училища (футбол, волейбол та атлетична гімнастика), займають призові місця у змаганнях різного рівня, маючи високий рівень фізичної підготовки.

Перемога в спортивних змаганнях «Молодіжні ігри»