КАМ’ЯНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ протягом свого тривалого існування дало путівку в життя десяткам тисяч випускників, більшість з яких отримала своє робоче місце на Дніпровському металургійному комбінаті і стали його Гордістю.

Однією з таких випускниць є Лежньова Валентина, фото якої прикрашає Алею трудової слави імені Волобуєва. Зовсім юною дівчиною у далекому 1996 році Валя вступила на навчання до училища за професією «Машиніст крана металургійного виробництва», залишивши енергетичний коледж, бо там не надавали першого робочого місця, а училище завжди піклується про своїх випускників.

Новообрана професія МАШИНІСТА КРАНА манила її романтикою, відповідальністю, уважністю. А тому Валентина залюбки взялась оволодівати як теоретичними, так і практичними знаннями та вміннями і одразу виділилась серед одногрупників, за словами колишнього майстра виробничого навчання групи Присвітлої Любові Василівни, своєю наполегливістю, старанністю, прагненнями бути кращою. І її прагнення дали результат: з 1998 року Валя сумлінно працює на ДМК машиністом мостового крана, а зараз вже обіймає посаду інженера технічного бюро Управління залізничного транспорту.

Цікавим є те, що Валентина так полюбила свою професію, що порадила й донці Ірині йти маминою стежкою. І ось у 2013 році у вищому професійному училищі за професією «Машиніст крана металургійного виробництва» вже навчається Ірина Лежньова. У народі говорять: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина». І дійсно, Ірина успадкувала від мами таку ж відповідальність, сумлінність, старанність, щире серце, наповнене добром і любов’ю. протягом трьох років навчання в училищі Іра неодноразово брала участь в училищних конкурсах професійної майстерності, вміла поєднувати професійну підготовку із вивченням загальноосвітніх предметів. Результатом цього була її перемога у конкурсах та олімпіадах з української мови та літератури, історії. Та найбільше дівчина мріяла якнайшвидше піти працювати на комбінат, щоб керувати прекрасним краном-велетнем і отримувати моральне і матеріальне задоволення. У 2016 році її мрія здійснилась. І нині Ірина працює машиністом крана в Управлінні залізничного транспорту комбінату.

Хай щастить вам, наші дорогі випускниці! Процвітання і кар’єрного зростання Вам!

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ ВИПУСКНИКАМИ!