В оточенні відеокамер без можливості підказок і наодинці із своїм завданням та вміннями з 13 по 16 квітня відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Верстатник широкого профілю».

За звання найкращого верстатника України серед 17 претендентів на перемогу змагався учень третього курсу Дмитро Совенко (група ВШП-9/18), саме він показав найкращі результати на попередньому обласному етапі конкурсу, який проходив у м.Кривий Ріг.

Через складну епідеміологічну ситуацію в країні цього року конкурсанти змагалися в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій.

Конкурс проходив у два етапи: 1-й – теоретичний; 2-й – практичний.

Під час теоретичної частини конкурсу Дмитро відповідав на тестові питання з предметів професійно-теоретичного циклу. Фінальний етап, практична частина конкурсу, проходив у навчальних майстернях на території Дніпровського меткомбінату.

Завданням практичного етапу конкурсу було виготовлення 2-х деталей: «Корпус» шляхом токарної обробки та «Молоток» - фрезеруванням.

Виконання завдань здійснювалося на заздалегідь надісланих організаторами змагань заготовках та за відповідним кресленням.
Дмитро виконав конкурсну роботу навіть раніше встановленого терміну. А от наскільки вона якісна - це вже визначатиме журі.

Організація в дистанційних умовах стала дебютом і для конкурсанта і для педпрацівників училища.

До участі в конкурсі Дмитра підготували викладачі та майстри методичної комісії металообробки: Черевко Наталія, Споршев Олег, Кабка Валентина, Ковтун Петро.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Верстатник широкого профілю»