11 травня учні груп 2ЕГЗ-9/20 та ВШПО-9/20 прийняли участь в Уроці пам’яті «Це потрібно не мертвим – це потрібно живими», що пройшов в музеї історії м. Кам’янське і був присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час проведення заходу, підготовленому та проведеному співробітником музею Мащенко Ольгою Олексіївною, було показано документальні кадри проекту «Пишемо історію», зачитано уривки з творів дітей, що перебували в той час в окупації, лунали спогади ветеранів, відбувся перегляд світлин переможних подій. Наприкінці уроку всі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих за свободу та мирне небо.

Дякуємо нашим музеєзнавцям за цікавий урок, за теплоту та душевність, що не дозволяють прийдешнім поколінням забути про їх героїчних пращурів!

12 травня на базі інформаційно-бібліотечного центру Кам’янського ВПУ пройшов «Урок звитяги», підготовлений викладачами Стороженко Н.В. та Глушковою Л.В., Урок пройшов під гаслом «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Під час заходу учні груп МКМ-9/20 та 1ЕГЗ-9/20 прослухали спогади учасників Другої світової війни, дітей війни, заручників німецьких концтаборів, людей, що знаходились на окупованій території. В повній тиші учні дивились документальні кадри кінохроніки тих далеких років, а наприкінці й самі почали розповідати спогади своїх близьких та рідних. З великою щирістю і викладачі, і учні подякували один одному за спогади та пам'ять про героїв війни, домовившись про дружню співпрацю над проектом, присвяченому героїчному минулому та сьогоденню нашого народу.

Заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні