25 травня училище двічі приймало поважних гостей: представників Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на чолі з директором Департаменту Олексієм Полторацьким та делегацію Республіки Казахcтан на чолі з акимом міста Теміртау (місто-побратим м. Кам’янське) Бегимовим Кайратом Баяндиновичем разом із представниками обласної державної адміністрації і нашого міста. Гості відвідали навчальні аудиторії, аудиторії Центру зварювання училища та навчальні майстерні Центру електриків, спілкувались із учнівською молоддю. Кожен з поважних гостей за допомогою досвідчених майстрів виробничого навчання спробував себе у ролі зварника-професіонала та електромонтера.

Особливу зацікавленість гостей викликав музей училища. Із задоволенням вони розглядали музейні експонати, цікавились історією нашого навчального закладу, уважно слухали розповідь директора училища Вадима Неклеси про основні події, що відбулись у житті училища протягом 95-ти років його існування.

Одним із яскравих моментів перебування гостей в училищі стало урочисте вручення Сертифікатів учням-учасникам онлайн семінару-тренінгу «Казахстанський шлях: дорогою звершень та модернізації», який відбувся наприкінці лютого. За результатами проведення семінару сертифікати було надіслано організаторами заходу – Бібліотекою Першого Президента Республіки Казахстан – Елбаси, а вручено акимом м. Теміртау та директором училища.

Гості побажали учням успіхів у навчанні, оволодінні професією, яку обрали, а учні, в свою чергу, подякували за добрі слова та настанови.

Приймаємо поважних гостей

Приймаємо поважних гостей

Приймаємо поважних гостей

Приймаємо поважних гостей

Приймаємо поважних гостей