11 червня у сесійній залі мерії нашого міста відбулось урочисте вручення стипендії виконавчого комітету Кам’янської міської ради дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Наша учениця, Чмихова Ілона, яка навчається на другому курсі за професією «Верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням», отримала Стипендію як заслужена нагороду за працю, високі результати протягом навчального року, цілеспрямованість та активну участь в житті училища.

Ілона є членом Молодіжної ради міста та лідером учнівського самоврядування училища, приймає участь у різноманітних обласних, міських та училищних заходах.

Долею дівчини в навчальному закладі безпосередньо опікуються керівники групи ВШП-9/19 Кабка В.М. і Черевко Н.В., соціальний педагог Бесценна Н.В.

«Така підтримка з боку мера та міської влади дуже мотивує на подальший розвиток. Всі отримані знання я буду прагнути застосувати в рідному місті для його розвитку і процвітання», – сказала Ілона в своєму зверненні до адміністрації міста та інших стипендіатів.

ВІТАЄМО нашу стипендіатку!

ВІТАЄМО нашу стипендіатку!

ВІТАЄМО нашу стипендіатку!