1 вересня – початок нового 2021-2022 навчального року! Новий старт досягнень, звершень та надбань!

Училище радо зустріло першокурсників та молодь, яка протягом декількох років (учні 2-го, 3-го курсів та груп ВПУ) здобувають в навчальному закладі професії машиніста крана, помічника машиніста тепловоза, електрогазозварника, електромонтера, верстатника та кваліфікацію фахового молодшого бакалавра.

З першим у цьому навчальному році дзвоником, який пролунав рівно о 815, розпочався перший урок за єдиною тематикою «Моя Україна – 30 років Незалежності!». Для учнів першого курсу урок проходив в актовій залі. З вітальним словом до молоді звернувся директор училища Вадим Неклеса. Він подякував за вибір в оволодінні професією саме нашого навчального закладу та зазначив, що це важливий крок у житті і навчання в Кам’янському вищому професійному училищі надасть можливість кожному самовизначитись і отримати необхідні навички з обраної професії, стане запорукою щасливого майбуття та успіху як кожного, так і країни в цілому.

До слова було запрошено і випускника училища 2008 року, учасника АТО, який нещодавно звільнився у запас із Збройних Сил України, нині майстра виробничого навчання з професії «Електрогазозварник» Андрія Соколова, який побажав молоді стати справжніми громадянами рідної України, миру, злагоди та благополуччя.

Випускник 2020 року Іван Орлов та гість училища співак Олексій Чумак привітали присутніх чудовими українськими піснями. Гурт дівчат-третьокурсниць подарував запальний танок.

Урочистий захід та святкову атмосферу в актовій залі підготували й упродовж всього заходу забезпечували педагоги Тетяна Звірко, Людмила Глушкова, Олена Козуб, учні Ілона Чмихова та Андрій Опаренко.

Для учнів перехідного контингенту Перший урок пройшов у навчальних аудиторіях. Досвідчені педагоги разом із своїми вихованцями підготували різноманітні тематичні презентації, відеоролики, які розповідали про 30-річні досягнення нашої Держави, сьогодення та плани на майбутнє.

Перший навчальний день пройшов у теплій та дружній атмосфері.

Бажаємо всім у новому навчальному році міцного здоров’я, наснаги, успішного теоретичного і практичного навчання, процвітання, нових відкриттів та вражень!

1 ВЕРЕСНЯ – НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАВСЯ!