Починаючи з 1 вересня, гуртожиток радо зустрічає своїх мешканців, які щотижня приїздять сюди на навчальні дні або постыйно проживають у ньому.
В гуртожитку створені всі умови для проведення дозвілля та відпочинку. Є кімната для самопідготовки, забезпечена всіма необхідними для виконання домашніх завдань та підвищення рівня знань підручниками. Є телевізійна кімната, де учні збираються, щоб переглянути останні новини, улюблений фільм, програму або ток-шоу, прийяти участь у тематичних виховних заходах, ініційованих педагогами і активом гуртожитку.
В кухні, облаштованій електроплитами, юнаки та дівчати готують різноманітні страви, які потім із задоволенням споживають в їдальні гуртожитку та пригощають друзів. Залишки страв, що залишились після вечері або сніданку, можна покласти до холодильнику, а потім підігріти у мікрохвильовці. У пральній кімнаті та сушарні, за необхідності, можна випрати, висушити та випрасувати свої речі. Щопонеділка відбувається генеральне прибирання кімнат, після якого чергові по гуртожитку разом із вихователем та медичною сестрою перевіряють стан кімнат та визначають найкращу за санітарно-гігієнічним станом кімнату. Результати санітарного рейду оприлюднюються на дошці оголошень.
У кімнаті психологічного розвантаження разом із практичним психологом можна обговорити певну проблему або складну ситуацію, що виникла в житті, та віднайти шляхи виходу з неї і, взагалі, просто поспілкуватися та послухати порад досвідченого спеціаліста.
У дні роботи на базі гуртожитку соціального педагога хлопці та дівчата обговорюють різні соціальні питання або соціальні явища, з якими вони стикаються у повсякденному житті тощо.
У вільний від навчання час мешканці можуть займатися фізичними вправами як на спортивному майданчику, так і в спортивній залі гуртожитку, облаштованій тенісними столами та тренажерами. Знаючи, що учні полюбляють спорт, для них в гуртожитку влаштовують різноманітні спортивні змагання та ігри.
В нашому гуртожитку працюють досвідчені педагоги Андрієвська Т.В., Чехута Л.А., Горєлова Л.В., які разом із комендантом Климович С.В., черговими та іншими працівниками гуртожитку забезпечують комфортні умови для проживання та проведення дозвілля учнів, допомагають адаптуватися до умов проживання у місті. Виховні заходи відбуваються згідно планів виховної роботи.
На вихідні більшість молоді розізджаються по домівках, щоб побути в родинному колі, побачитися зі своїми близькими, які чекають на них вдома, та друзями, розповісти про події, що відбувалися з ними протягом тижня, попоїсти маминих смаколиків. Мешканці, для яких училище на період навчання стало рідною домівкою, залишаються та проводять свій час у тиші та спокої, займаються «хатніми» справам, відпочивають. Бо вже зовсім скоро, через два дні, шумна когорта привезе до гуртожитку хвилю нових вражень, ідей та емоцій.
На фото: у вересні після напруженого навчального дня мешканці зібрались на спортивному майданчику відпочити та позмагатися у спритності. Під керівництвом вихователів відбулись змагання з волейболу та інші спортивні ігри, в яких із задоволенням прийняли участь як юнаки, так і дівчата. Ті, хто захотів побути у більш спокійній обстановці, облаштувались у приміщенні, щоб пограти у настільні ігри.
ЖИТТЯ  НАШОГО  ГУРТОЖИТКУ

ЖИТТЯ  НАШОГО  ГУРТОЖИТКУ