16 вересня в актовій залі училищі відбувся святковий захід з нагоди Дня машинобудівника.
Серед провідних професії машинобудівної галузі основними є «Токар», «Фрезерувальник», «Верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням». Саме тому на заході були присутні всі учні навчального закладу, які обрали для себе професії, пов’язані з обробкою металів різанням.
З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора з навчальної частини Хоменко Любов Іванівна, яка наголосила на значимості професій машинобудівної галузі для економіки країни та побажала здобувачам освіти та педагогам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної життєвої енергії, нових здобутків та досягнень.
До привітань приєдналась заступник начальника відділу міського центру зайнятості Харитонова Олена Олександрівна, яка вказала на престижність і значимість професій, пов’язаних з металообробкою, а також на великий дефіцит кваліфікованих верстатників, який відчувають підприємства міста і області.
Закохатись в обрану професію, щоб відчувати себе успішним і щасливим, побажав всім учням Совенко Дмитро - випускник училища 2020 року, переможець обласного конкурсу фахової майстерності, а нині верстатник 4 розряду, студент хіміко-технологічного коледжу.
Дмитро подякував всім викладачам та майстрам виробничого навчання за знання та вміння, які вони з любов’ю вкладають в кожного вихованця та навчають професії, яка користується великим попитом на підприємствах.
Не обійшлось на святі й без винагород. Грамотами і подяками Кам’янського вищого професійного училища за відмінні результати в оволодінні професією, активну участь у громадському житті училища, бездоганну дисципліну та з нагоди Дня машинобудівника були нагороджені учні груп ВШП-9/19 та ВШП-9/20 Чмихова Ілона, Євстратіков Даніїл, Гергель Кирило, Ковальов Євген, Шмиговатій Юрій.
Святковий настрій в актовій залі підтримував творчий колектив художньої самодіяльності училища.
Дорогі учні, любіть обрану професію, плекайте свою майстерність, з гідністю доведіть, що сучасний верстатник – людина освічена, креативна, професіонал з великої букви. А свято День машинобудівника стане професійним святом на все життя!
ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА