З нагоди таких значущих для України свят, як Покрова Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України та День українського козацтва, в училищі відбулись наступні заходи:

13 жовтня в спортивному залі училища відбувся спортивно-масовий захід «Козацькому роду нема переводу!». Мета заходу: ознайомлення учнів з традиціями українського козацтва, розвиток морально-вольових та фізичних якостей, патріотичне виховання.

Наші учні, потомки славних козаків, позмагалися у силі, швидкості та кмітливості.

Ой, і завзято ж суперничали між собою команди другокурсників! Під час конкурсів та естафет «Захисти острів», «Тримай зброю напоготові», «Швидкі та влучні», «Найспритніші козаки», «Розпали вогонь», «Найсильніший козак», вікторини «Влучне слово» визначилися переможці:

1 місце – команда гр. 1ЕГЗ-9/20;

2 місце – команда гр. 2ЕГЗ-9/20;

3 місце – команда гр. Е-9/20.

В ході заходу ведуча Чмихова Ілона ще раз нагадала всім про особливу роль українського козацтва в історії України, про те, хто такі українські козаки, звідки вони взялися, як жили, як захищали Україну, про те, що об’єднує свято Покрови та козацьку спільноту.

Захід підготували та провели керівник фізичного виховання Петеримов В.О., викладачі фізвиховання Сагун М.І., Расторгуєв І.П.

Бажаємо усім міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, що допоможе долати будь-які перешкоди!

«Козацькому роду нема переводу!» Заходи з нагоди урочистих дат

«Козацькому роду нема переводу!» Заходи з нагоди урочистих дат

14 жовтня учні училища Сліпцов Віталій (ЗВ-21), Чмихова Ілона (ВШП-9/19), Ковальов Евген ВШП-9/20, Серга Анастасія (ВШП-9/19), Руденко Олексій (ЗВ-21) прийняли участь у тематичному квесті «Козацькими стежками», організованому Молодіжною радою міста. У складі команди «Козачата» юнаки і дівчата успішно виконали завдання семи локацій, що включали в себе спортивні змагання та інтелектуальні конкурси.

«Козацькому роду нема переводу!» Заходи з нагоди урочистих дат

13 жовтня учні групи 2ЕГЗ-9/21 прийняли участь в урочистостях з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Пам’ятний мітинг та урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам АТО/ООС пройшли на Майдані Героїв. В урочистостях взяв участь міський голова Андрій Білоусов, представники влади, військовослужбовці, ветерани, волонтери, члени громадських організацій та небайдужі городяни. Присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули в боротьбі за незалежність і свободу України.

«Козацькому роду нема переводу!» Заходи з нагоди урочистих дат