З 18 жовтня навчальний процес в училищі відбувається в дистанційному режимі. Окрім участі в онлайн-навчанні, учні та викладачі приймають участь у різноманітних виховних заходах.

З 19 по 27 жовтня було проведено заходи в рамках Тижня відповідальності людини, а саме:

- Виховна година «Відповідальність – крок до успіху» для учнів, які постійно мешкають в гуртожитку училища (методист Горєлова Л.В.);

- Інформаційний мікс «Відповідальність людини за декларацією Б. Гаврилишина» у чатах навчальних груп (голова МС ПМД Жуйкова Н.М., викладач економічних дисциплін Хоменко В.О.);

- Онлайн-дискусія «Чи можуть існувати права людини без особистої відповідальності» (юрисконсульт Пилипенко І.Ю.);

- Оформлення тематичної виставки в бібліотечному куточку гуртожитку.

25 жовтня у чатах навчальних груп було розміщено інформаційні та відеоматеріали з нагоди 110-ї річниці з дня народження М. Янгеля – вченого, конструктора ракетно-космічної галузі (викладач фізики і астрономії Личката І.В.).

27 жовтня мешканці гуртожитку (фото знизу) прийняли участь в онлайн-зустрічі «Лікарі – молоді» (формат конференції Zoom), організованої навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та обласним центром громадського здоров’я (майстер в/н Найда Н.С.).

З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників, який щорічно відзначається 28 жовтня, учням було запропоновано онлайн-перегляд підбірки документальних тематичних фільмів (викладачі історії Стороженко Н.В. і Глушкова Л.В.)

Наше життя на «дистанційці»