В рамках запланованих заходів з відзначення Дня Соборності України 19 січня 2022 року здобувачі освіти Кам’янського вищого професійного училища відвідали музей історії м. Кам янського. Цього дня відбулось відкриття виставки « Каменярі тоталітарного режиму» (з історії дисидентського руху). Учні з великою зацікавленістю слухали розповідь про дисидентський рух не тільки у масштабах України, а й у рідній Дніпропетровщині. Вони ознайомились з матеріалами присвяченими нашим землякам-дисидентам, переглянули їх особисті речі, відеоматеріали. Наостанок працівники музею провели квест «Знайди заборонені КДБ речі». Результати квесту показали, що наша молодь вміє і слухати, і відповідати на питання екскурсоводів, і вести пошукову роботу

Представники груп дали інтерв’ю місцевому телебаченню про свої враження від побаченого та почутого. Всі присутні подякували співробітникам музею за цікавий захід та домовились про подальші зустрічі.

20 січня 2022 року члени гуртка «Юні музеєзнавці» Кам янського вищого професійного училища відвідали виставку Олега Кіналя «Ілюстрації до казки Івана Франка «Фарбований лис». Отримавши заряд позитивних емоцій від побаченого та поринувши у солодке відчуття дитинства, повернулись у стіни рідного училища де ще довго обговорювали побачене.

Заходи до Дня Соборності України

Заходи до Дня Соборності України