Новий Рік на порозі...
22 грудня в Кам'янському вищому професійному училищі відбулось передноворічне свято, на якому зібрався весь учнівський та педагогічний колектив. Відкрив захід директор навчального закладу Вадим Неклеса, який привітав всіх з прийдешніми святами, подякував учням за відповідальне ставлення до навчання та побажав сили, натхнення, миру та добробуту кожній родині і висловив сподівання, що 2023 рік стане переможним роком для рідної України. До його привітань приєднались і учні.
Приємно відзначити, що, в передноворіччя, крім привітань, учні училища отримали Грамоти й Подяки від навчального закладу за успіхи у навчанні, старанність, активність у громадському й спортивному житті училиша, участь у різних конкурсах та олімпіадах.
Нагородивши учнів, директор зазначив, що велика увага вихованню молодої людини приділяється, перш за все, родиною, бо саме там формується особистість, її свідомість і характер. Слова вдячності від адміністрації за належне виховання своїх дітей матимуть можливість прочитати в Подяках батьки кращих учнів навчального закладу.
Новий Рік на порозі...