З 1 листопада в училищі було ініційовано акцію по збору макулатури для отримання коштів на підтримку Збройних Сил України. Протягом усього місяця учні і працівники навчального закладу проявляли не аби-яку активність, залучали до заходу своїх рідних і знайомих. Акція переросла у такі собі змагання. В результаті представниками різних професій було зібрано 1020 кг макулатури. Із них методичною комісією зварювального виробництва було зібрано 440,7 кг, МК вантажнопідіймальних механізмів 264,1 кг, МК металообробки 209,2 кг, МК електротехнічних дисциплін 140,3 кг.
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

10 листопада на черговому засіданні Ради учнівського самоврядування училища в рамках Тижня енергоефективності було обговорено питання енергоефективності та енергозбереження. З метою формування в молоді активної громадянської позиції та свідомого ставлення до проблем суспільства старостами навчальних груп отриману інформацію про відповідні заходи поширено в своїх групах.
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

16 листопада, у Міжнародний день толерантності, кожен бажаючий за пропозицією практичного психолога зміг пройти тест «Наскільки Ви толерантні?». Тестування покликане допомогти нам навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається. В інформаційно-бібліотечному центрі училища користувачі ознайомились з тематичною експрес-полицею.
17 листопада міжнародна спільнота відзначає День відмови від паління. Цей День покликаний звернути увагу суспільства на величезну шкоду нікотинової залежності на здоров’я людини. Незважаючи на «повітряну тривожність», через яку декілька разів приходилось спускатися в укриття, колектив училища приєднався до міжнародної акції.
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

Також 17 листопада за ініціативи управління молоді та спорту міської ради з нагоди Міжнародного дня студента відбувся міський урочистий захід за участю міського голови. За активну громадську діяльність та успіхи у навчанні учня групи 2ЕГЗ-9/20 Опаренка Андрія було нагороджено Подячним листом.
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

22 листопада в рамках профорієнтаційної діяльності в училище були запрошені учні ліцею № 7. Гості ознайомились із професіями, яких у нас навчають, прийняли участь у майстер-класах на базі кабінетів і навчальних центрів училища, де набувають професійних навичок майбутні електрогазозварники, кранівники, помічники машиніста тепловоза, верстатники, електромонтери.
28 листопада в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», актив учнівського самоврядування під керівництвом педагогів провів чудовий захід, під час якого активісти пов’язували учасникам помаранчеві стрічки. Помаранчевий колір – це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле і вільне від насильства майбутнє. Пов’язуючи стрічки, молодь привертала увагу учасників до підтримки тих, хто постраждав від насильства під час збройної агресії російської федерації.
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

30 листопада у Всесвітній день домашніх тварин за ініціативи учнівського самоврядування та активної участі учнів і педагогів училища відбулась виставка світлин домашніх улюбленців. Основним гаслом заходу стали слова з відомого твору Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц»: «Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили».
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

Викладачами методичної секції суспільно-гуманітарних дисциплін в листопаді були проведені наступні заходи:
- тиждень української мови і літератури «Мово моя – вічна таємниця», присвячений Дню української писемності та мови;
- участь у І і ІІ етапах ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у ХІІІ Міжнародному мовно-літературного конкурсі імені Тараса Шевченка;
- відвідування учнями музею історії міста: ознайомлення з виставками «Голод в Україні. 100 років випробувань: 1922-2022», «Україна – ціна свободи» до Дня гідності та участь в Уроці пам’яті «Україна – територія гідності».
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

Керівниками навчальних груп проведено виховні години на тему «Українська мова як код нації».
Листопад – місяць, багатий на виховні заходи

В Інформаційно-бібліотечному центрі училища протягом місяця було облаштовано цикл тематичних, літературно-художніх виставок з елементами інсталяції: до Дня української писемності і мови, Дня толерантності, з нагоди відзначення 300 років з дня народження українського поета, філософа Г.С. Сковороди, виставка-реквієм «Чорна сповідь: Кам’янський вимір трагедії» на знак вшанування пам’яті жертв Голодомору, з нагоди тижня енергозбереження - експозиція фахової періодичної преси «Енергозбереження. Реалії і перспективи».