З 1 листопада мешканці й працівники гуртожитку також залучились до Акції по збору макулатури для отримання коштів на підтримку Збройних Сил України.
Протягом місяця в рамках клубу «Смакота» здійснювалась допомога та консультування учнів у приготуванні сніданків, обідів, вечері, різноманітних страв, які не потребують великої трати часу та електроенергії.
Учні були залучені до суспільно-корисної праці з прибирання листя та облаштування бомбосховища, займались волонтерською діяльністю.
8 листопада було проведено турнір з настільного тенісу, переможцями якого стали Логвін Юрій, Розумний Євген, Таран Вікторія.
9 листопада з нагоди Дня писемності та української мови в колі друзів, за чашкою чаю, пройшов цікавий та пізнавальний Мовний квест.
В рамках Міжнародного дня відмови від паління під час виховної години «Шкідливі звички – знак біди» учням було надано інформацію про те, що треба вважати шкідливими звичками, які наслідки для здоров’я та який вплив на соціальне становище людини вони мають, розглядалось питання відмови від них.
В читацькому куточку відбулась зустріч любителів поезії: читали твори Тараса Шевченка.
На знак шани і пам’яті жертв голодомору відбулась акція «Запали свічку пам’яті у своєму вікні» захід пройшов із дотриманням правил пожежної безпеки.
В гуртожитку училища також не було сумно

В гуртожитку училища також не було сумно

В гуртожитку училища також не було сумно

В гуртожитку училища також не було сумно