16 лютого в Україні відзначається День єднання.
Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік тому напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну.
З нагоди Дня єднання та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою Державу у Кам`янському вищому професійному училищі був проведений урочистий захід, під час якого здобувачі освіти та педагоги приєдналися до загальнонаціонального виконання Державного Гімну України.
Директор навчального закладу Неклеса Вадим Вікторович привітав педагогічний колектив та учнівську молодь з визначною датою, нагородив талановитих здобувачів освіти грамотами НМЦ ПТО та сертифікатами Шкільного порталу за успіхи в навчанні та активну громадську діяльність:
- Лісунов Олексій (Е-9/20) – І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
- Сіряченко Максим (2ЕГЗ-9/21) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики;
- Ковбаса Владислав (МКМ-9/20) – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;
- Кідишко Дмитро (Е-9/21) – І місце у IV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я-Людина!»;
- Скачко Ростилав, Федорук Костянтин, Козік Кирило, Бровко Сергій
(Е-9/21) – ІІ місце у IV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я-Людина!»;
- Бесценна Настя Вікторівна, соціальний педагог, класний керівник групи Е-9/21 – за вагомий внесок у пропаганду толерантного ставлення й терпимості серед молоді, та за сумлінне виконання своїх обов’язків під час проведення IV щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я-Людина!».

Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною.
ДЕНЬ ЄДНАННЯ

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

ДЕНЬ ЄДНАННЯ