21 лютого в Міжнародний день рідної мови в рамках декади професії «Зварювання» для здобувачів освіти, які обрали для себе нелегку, але цікаву й престижну професію електрогазозварника, було проведено диктант професійного змісту «Євген Патон – видатна особистість України».
Під час диктанту здобувачі освіти мали можливість ще раз пересвідчитись у важливості ролі Майстра зварювання для розвитку зварювального виробництва в Україні.
За результатами диктанту найкращими визнано роботи Курбатова Данила та Серебрякова Данила, учнів групи 2ЕГЗ-9/22, Щербаченка Михайла, Іванченка Павла, Зикова Олексія та Данільчука Дмитра, учнів групи 2ЕГЗ – 9/21.
З нагоди визначної дати та спільних заходів училища й ліцею № 25 разом із нашими учнями диктант писали учні 9 і 11 класів ліцею. В закладі загальної середньої освіти написання диктанту проходило за участі заступника директора з виховної роботи Ганни Володимирівни Гринь.
У підготовці та проведенні заходу прийняли участь представники методичної комісії зварювального виробництва та викладачі української мови Кам’янського ВПУ.
Міжнародний день рідної мови


Міжнародний день рідної мови