- Історія
- Про нас
- Information in English
- Виховна робота
- Методичний кабінет
- Нам лише 90...
- Досягнення
- Розклад занять
- Музей
- Атестація педагогічних працівників
- Інформаційно-бібліотечний центр
- Безпека життєдіяльності
- Партнерство
- Інформація про діяльність
- Дистанційне навчання
- UNITED 24
- Уповноважена особа
Кам'янське ВПУ
Для абітурієнта
Наша адреса:
м. Кам'янськепр. Гімназичний,10
Індекс: 51925
Тел.: (0569)55-42-55
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
e-mail: dndz_vpu@ua.fm kamvpudp@gmail.com Приймальна комісія тел.:067-369-38-35
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з 20 по 24 лютого 2023 року наше училище прийняло участь у проведенні обласного тижня професій машинобудівного напряму.
Під час проведення тижня викладачі та здобувачі освіти прийняли участь у таких заходах:
Презентація Центру «Спеціальних технологій машинобудування» НТУ «Дніпровська політехніка».
Науковці Центру «Спеціальних технологій машинобудування» НТУ «Дніпровська політехніка» продемонстрували можливості використання сучасних інформаційних технологій у програмуванні верстатів з числовим керуванням. Рекомендації колег з університету обов’язкову будуть задіяні у підготовці майбутніх фахівців з металообробки.
Вебінар «Забезпечення якості ПТО шляхом впровадження сучасних педагогічно-виробничих технологій» (обмін досвідом педагогічних працівників).
Досвідом проведення уроків виробничого навчання в умовах он-лайн режиму поділилась майстер виробничого навчання Варнавська В.М.
Інтернет-олімпіада з професійно-теоретичної підготовки для здобувачів освіти з професії «Токар».
21 лютого Сухарев Владислав, здобувач освіти групи Т-11/22 прийняв участь в Інтернет-олімпіаді з професії «Токар».
Олімпіада включала питання з таких предметів, як «Технологія обробки на металорізальних верстатах», «Матеріалознавство», «Допуски та технічні вимірювання», «Технічне креслення», «Охорона праці», «Електротехніка». На відповіді було відведено 60 хв.
В олімпіаді приймали участь здобувачі освіти семи професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровщини.
Метою даного заходу було виявлення рівня знань здобувачів освіти з предметів професійно-теоретичного циклу, стимулювання творчого самовдосконалення, мотивування до підвищення фахового рівня здобувачів освіти, популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій.
Під час виконання завдань не було помітно хвилювання Владислава, але внутрішня тривога, напевно, була присутня, проте вона не завадила йому впоратися із завданням раніше зазначеного часу. А за підсумками олімпіади Сухарев Владислав одержав перемогу і посів почесне перше місце. Підготувала Владислава викладач Черевко Н.В.
Вебінар «Як стати ідеальним кандидатом на вакансію мрії».
Зустріч була спрямована не лише на інженерно-педагогічних працівників. Активну участь в ній прийняли здобувачі освіти: Полюхович Олександр (гр.Т-11/22), Сухарев Владистав (гр.Т-11/22), Сербін Ілля (гр.Т-11/22), Скотченко Юлія (гр.ВШП-9/21), Безцінний Микита (гр.ВШП-9/21), Кірнева Ольга (гр.ВШП-9/21), Кіян Артем (гр.ВШП-9/22), Радько Олександр (гр.ВШП-9/22), Кривенко Руслан (гр.ВШП-9/22), Дуднік Ерік (гр.ВШП-9/22), Козлов Михайло (гр.ВШП-9/22).
Під час проведення вебінару, спікер Вікторія Коцуба, фахівець відділу роботи з навчальними закладами Університету ПТА «АрселорМіттал», поділилася дванадцятьма лайфхаками, які в недалекому майбутньому допоможуть влаштуватися нашім хлопцям і дівчатам на роботу своєї мрії, а саме: складання резюме, підготовки до співбесіди та правил поведінки під час проведенні інтерв’ю, тощо.
Інтернет-олімпіада професійно-теоретичної підготовки для майстрів виробничого навчання
22 лютого Варнавська В.М., майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, змагалась з майстрами інших навчальних закладів у знаннях з предметів професійно-теоретичного циклу. За результатами олімпіади майстер Варнавська В.М. стала призером та отримала диплом третього ступеня.
Онлайн майстер-клас з впровадження сучасних технологій механічної обробки металів
Не менш цікавим був і он-лайн майстер-клас з впровадження сучасних технологій механічної обробки деталей. В реальному часі відбувалась трансляція виготовлення деталей на токарному верстаті.
В перегляді прийняли участь здобувачі освіти І, ІІ, ІІІ курсів.
Презентація профорієнтаційних відеороликів «Професія токаря – майбутнє сучасного металообробного виробництва», підготовлених ЗП(ПТ)О
На завершення програми тижня проведено огляд профорієнтаціних відеороликів «Професія токаря – майбутнє сучасного металообробного виробництва». Кожен з семи навчальних закладів презентував у короткому відеоролику своє бачення перспективи розвитку металообробки.
Досить цікаво і насичено пройшов тиждень.
Проведені в рамках тижня заходи сприяли підвищенню інтересу здобувачів освіти до навчання, розвитку у них загальнопрофесійних, комунікаційних, громадянських, загальнокультурних компетентностей та усвідомленню ними важливості професії; удосконаленню професійної майстерності педагогічних працівників, збагаченню їхнього педагогічного досвіду.