Шевченківський тиждень, як ми повідомляли раніше, розпочався в нашому училищі 9 березня, коли вся училищна родина зібралася на урочистий захід з нагоди 209-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

В рамках проведення Тижня в училищі було організовано і проведено багато інших цікавих заходів.

На базі комунального закладу «Музей історії міста Кам’янське» відбулось музейне свято «І неоднаково мені», присвячене річниці від дня народження Шевченка. З метою національно-патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті видатного українця здобувачі освіти Кам’янського вищого професійного училища були запрошені на цей захід, де поринули у таємничість постаті Тараса Григоровича, послухали пісні на його слова у виконанні гуртківців музичного училища.

Заходи Шевченківського тижня

Заходи Шевченківського тижня

В інформаційно-бібліотечному центрі училища було підготовлено виставку «Вічний, як народ», де Юлія Василець, керівник Центру, розмістила цікавинки із біографії пророка нації, його поетичні твори із збірки «Кобзар». Здобувачі освіти груп 2ЕГЗ-9/22 та ВШП-9/22 стали учасниками віртуальної подорожі «Стежками Великого Генія» та ознайомилися із моментами особистого життя поета.

Заходи Шевченківського тижня

До визначної дати здобувачі освіти підготували стіннівки. Зокрема: групи 2ЕГЗ-9/21 та Е-9/22 – стіннівку «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»; група 2ЕГЗ-9/22 – «Борітеся – поборете!»; група ЕП-22 – «Ми з України!». В організації створення стіннівок активну участь прийняли класні керівники Хоменко Валерія, Козуб Олена, Скобелева Ольга.

Заходи Шевченківського тижня

Викладачі української мови і літератури Звірко Тетяна та Козуб Олена разом із майстром в/н Найдою Наталією підготували на обласний конкурс читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка» відеоролик, де здобувачі освіти групи МКМ-9/21, майбутні кранівники, Поливода Аліна, Первушина Дар’я та Лапа Ілля читають уривок з поеми Тараса Шевченка «Катерина». Побажаємо перемоги нашим кранівникам-акторам!


Активісти учнівського самоврядування училища учні груп ВШП-9/22 і ВШП-9/21, майбутні верстатники, Радько Олександр, Козлов Михайло, Скоченко Юлія, Нікуліна Анастасія і Петров Данило вшанували пам'ять великого Кобзаря покладанням квітів біля пам’ятника Т.Г. Шевченку та відзняли тематичний відеоролик з читанням уривків віршів поета.

Заходи Шевченківського тижня