В кінці березня, в рамках заходів декади професій: «Зварювального виробництва», в Кам’янському ВПУ в навчально-практичних майстернях на базі навчально-практичного центру «Електрогазозварник», відбувся конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти першого та другого років навчання, нажаль в ньому не змогли прийняти участь випускники 2023 року, так як на даний час проходять виробничу практику на підприємствах міста і області.

Конкурс зварників – це знакова подія в професійному середовищі фахівців-зварників, яка дає можливість вийти за рамки зварювального процесу і проявити свій потенціал. Змагання проходили з компетенції ручне дугове зварювання покритим електродом (метод 111/MMA).

Конкурсанти виконували як практичне завдання різного ступеня складності, в різних просторових положеннях, так і в знанні теорії шляхом тестування.

За підсумками конкурсу, проявивши знання як теоретичних аспектів проведення зварювального процесу, так і практично виконавши всі завдання на відмінно, переможцями стали здобувачі освіти:

1 курс – Котенко Гліб(1 місце 1ЕГЗ – 9/22)

2 курс – Лук’янчук Антон(1 місце 2ЕГЗ- 9/21)

Стеблюк Євген( 2 місце 2ЕГЗ- 9/21), Зиков Олексій (3місце 2ЕГЗ- 9/21)

Павлов Ярослав( 3 місце 1ЕГЗ – 9/22), Ратушний Роман( 2 місце 2ЕГЗ – 9/22).

Конкурс довів, що здобувачам освіти цікаво. В них є азарт змагань, бажання навчитися виконувати практичну роботу і продовжити естафету обраної традиції здобувачів попередніх випусків перемагати в обласних та Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях з професій зварювального напрямку.

З метою створення позитивної, доброзичливої атмосфери, в рамках декади заходів професії зварювального виробництва відбувся конкурс стінівок на тему: «Зварювання – «справа серйозна». В своїх роботах конкурсанти з посмішкою висвітили дружні стосунки в групах, курйозні ситуації під час навчання, але переможцем стали стінівки групи 2ЕГЗ – 9/21 «Батл між механізованим і газовим зварюванням» і стінівка «Рухаємось разом».
Всі стінівки викликали посмішки, позитивний настрій, сприяли створенню дружної атмосфери в процесі змагань.

Конкурс зварників серед здобувачів освіти училища

Конкурс зварників серед здобувачів освіти училища

Конкурс зварників серед здобувачів освіти училища

Конкурс зварників серед здобувачів освіти училища