У квітні в училищі розпочав свою роботу інформаційний центр учнівства Кам’янського ВПУ. Щодня представники учнівської молоді за допомогою селекторного оповіщення надають колективу інформацію про визначні дати та події. Підбір інформації відбувається заздалегідь. Молодь із задоволенням бере участь у цій ініціативі, яка є чудовою нагодою розширити свій кругозір та поширити знання на широкий загал.

6 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в спортивній залі відбулась загальноучилищна Руханка здоров’я. Медичною сестрою Акуловою Оленою в навчальних групах було проведено бесіду «Шкода вейпінгу та електронних цигарок для здоров’я людини».

8 квітня команда училища «Ерудит» у складі Милинчук Ірини і Бикова Богдана (верстатники, 2-й курс (ВШП-9/21), Сидорової Марії та Кушлак Юлії (кранівники, 2-й курс (МКМ-9/21), Данильчука Дмитра й Щербаченка Михайла (електрогазозваники, 2-й курс (2ЕГЗ9-21) взяла участь у загальноміському квесті до Всесвітнього дня здоров’я. Квест проходив у центральному міському парку відпочинку за ініціативи Молодіжної ради міста.

Чудова весняна погода якнайкраще сприяла проведенню заходу. Команди змагались у спритності та знаннях з теми здоров’я. Найкращим результатом цих змагань стало знайомство та спілкування молоді міста між собою.

Заходи початку квітня

Заходи початку квітня

Заходи початку квітня