1 листопада, напередодні святкування Дня залізничника України, в училищі відбулась урочиста лінійка. Вітання приймали педагоги методичної секції підйомно-транспортних машин та учні, які навчаються професії «Помічник машиніста тепловоза. Слюсар з ремонту рухомого складу».

З нагоди свята Подячними листами Кам’янської міської ради та грамотами училища були нагороджені кращі учні: Маяк О. і Гриценко І. (група ПМТ-9/16), Неклеса Б. (група ПМТ-9/17).

В ході заходу учасники колективу художньої самодіяльності подарували присутнім чудові пісні, а цікаві відеосюжети та презентація, підготовлені керівником методичної секції Мартиновою І.А., переконали всіх, що розвиток і вдосконалення залізничного сполучення є доказом невід’ємного економічного зростання країни. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням завдяки копіткій праці наших залізничників.

У професійне свято ми приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників українських національних залізниць і бажаємо їм успіхів, благополуччя і високого професіоналізму!

'Святкуємо