У період з 24 по 28 квітня в училищі пройшов Тиждень психології.

В перший день Тижня учні групи МКМ-9/22 взяли участь у тренінгу з формування навичок групової взаємодії та ефективного спілкування“Я+Інші”.

З метою ознайомлення підлітків з типами, видами спілкування та навчання їх навичкам активного слухання 25 квітня з учнями групи 2ЕГЗ-9/22 був проведений тренінг “Спілкуватися — це здорово!” Ввечері того ж дня мешканці гуртожитку взяли участь у заході з профілактики здорового способу життя і розв’язали кросворд “Скажи наркотикам: “Ні!”.

26 квітня учням групи 1ЕГЗ-9/22 на тренінгу “Як спілкуватися продуктивно” було розкрито сутність відповідальної поведінки та навчено їх її основним прийомам. Того ж дня майстри виробничого навчання взяли участь у круглому столі, присвяченого проблемам сучасних деструктивних молодіжних субкультур, обговорили механізми їх поширення та можливі наслідки.

27 квітня учні групи ВШП-9/22 знайомилися з технологією прийняття відповідальних рішень та напрацьовували у себе відповідальне ставлення до власних вчинків на тренінгу “Визнач свою позицію”.

28 квітня учні групи Е-9/22 працювали над розвитком навичок протистояння соціальному тиску та навчалися давати аргументовану відмову на тренінгу “Як діяти в ситуації ризику?”

Протягом усього тижня учні груп другого курсу працювали над визначенням свого рівня соціальної компетентності особистості. За допомогою пакету діагностичних методик вони отримали дані стосовно свого рівня соціалізованості, стресостійкості, домінуючого типу поведінки у стресових ситуаціях та у ситуаціях конфлікту.

Вищезазначені заходи проводились практичним психологом училища Дмитром Кравченко.