Наш гуртожиток продовжує жити цікавим і насиченим життям.

Під час планового засідання Ради гуртожитку були обговорені питання досугу, порядку і дисципліни в гуртожитку, відбулось підведення підсумків роботи за квітень та планування роботи на травень.

Під час Круглого столу «Десять речей про щастя, які варто знати» юнаки та дівчата розповідали, що для них є щастя, яким вони його бачать і визначали параметри свого щастя.

Етична бесіда «Етикет сучасної молодої людини» була проведена вихователем з метою продовження формування в учнів гармонійних відносин з ровесниками та дорослими; розвитку єдності моральної свідомості та поведінки молоді.

У Міжнародний день братів і сестер учні розповідали цікаві моменти з життя своїх родин, про те, як у дитинстві любили бешкетувати зі своїми братами та сестрами. Згадували навіть про сварки з ними, але зазначили, що попри все вони залишаються рідними людьми, яких неможливо забути.

Разом із педагогами учні пільгової категорії в рамках роботи клубу «Смакота» протягом місяця вдосконалювали своє вміння готувати супи та вітамінні салати, сервірувати стіл. В процесі приготування продовжували знайомитись з основними правилами термічної обробки продуктів, користю перших страв і салатів для організму.

Під час Інформаційної години «Перша українська Конституція» мешканцям розповідалось про так звану “Конституцію гетьмана Пилипа Орлика” як видатну історичну пам’ятку української та європейської думки XVIII ст., яка заклала підґрунтя українського конституціоналізму.
З нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів відбулась бесіда «Фашистські концтабори – страшна історія людства» та перегляд документального фільму.

Відбулись загальні збори мешканців за темами «Правила безпеки в гуртожитку», «Безпека на дорозі-безпека життя».
В рамках Тижня психології був проведений тематичний захід «Профілактика здорового способу життя та створення безпечного середовища». Практичний психолог училища підготував цікаві кросворди та ребуси, які молодь із задоволенням розв’язувала».

Із задоволенням мешканці гуртожитку прийняли участь у благодійних заходах та волонтерській діяльності, ініційованих Молодіжною радою міста та Управлінням молоді і спорту. Разом із вихователем відвідали презентацію спектаклю «Як важко бути актором» (вхід за донат) і концерт «Весна переможна!» (вхід за донат), які відбулись на новій сцені Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки. А напередодні переглядів в училищі й гуртожитку молоддю організувала збір кошти на потреби ЗСУ. Кошти під час кожного із заходів було передано представникам Молодіжної ради.

У Всесвітній день бажань молодь разом із педагогами загадали бажання про перемогу над рашизмом і мир.

Про життя гуртожитку училища в квітні

Про життя гуртожитку училища в квітні

Про життя гуртожитку училища в квітні

Про життя гуртожитку училища в квітні

Про життя гуртожитку училища в квітні

Про життя гуртожитку училища в квітні