18 травня відзначається День вишиванки. Цей день виглядає яскравою намистинкою у низці травневих свят і символізує національну єдність нашого народу, любов до рідної землі, повагу до духовних надбань українців.
Саме в цей святковий день в актовій залі Кам’янського вищого професійного училища зібрався учнівський та педагогічний колектив, щоб ще раз підтвердити, що українці є самобутнім і самодостатнім народом, а молодь сповнена натхнення і творчості.
Директор навчального закладу привітав всіх зі святом і вручив сертифікати, грамоти та подяки нашим юнакам та дівчатам, які досягли успіхів у різних конкурсах та змаганнях.
Здобувачі освіти групи МКМ-9/22 під керівництвом майстра виробничого навчання Іщенко Т.В. та класного керівника Саннікової О.І. посіли І місце в конкурсі «Ми патріоти України» і отримали сертифікати, а саме:
Чижов Влад
Граждан Максим
Заліпський Вячеслав
Бухальцева Єва
Савкіна Кіра
Юлдашева Євгенія

Здобувачі освіти групи МКМ-9/21 отримали подяки від НМЦ ПТО у Дніпропетровської області за участь у конкурсі «ЗП(ПТ)О читають Шевченка», а саме:
Лапа Ілля
Поливода Аліна
Первушина Даша

За результатами інтернет-олімпіади з професійного спрямування серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О у Дніпропетровській області :
- Кідишко Дмитро (гр. Е-9/21) І місце з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
- Сухарєв Владислав (гр. Т-11/22) І місце з професії «Токар».

Відзначені і наші спортсмени – учасники збірних команд області -призери спортивних ігор України серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О: Голубицький Ігор (СПМТ-9/21), Шевченко Олег (ЗВ-22), Маковець В’ячеслав (ВШП-9/22), Василенко Тимур (гр.2ЕГЗ-9/21),Маковець Георгій (гр. Е-9/22), Євдокімов Альберт (гр. СПМТ-9/20), Тлучкевич Олег (гр. ЗВ-21), Рябозад Євген (гр.2ЕГЗ-9/20), Нальгачов Олександр (гр.1ЕГЗ-9/21), а також Сидорова Марія (гр.МКМ-9/21) отримала грамоту за І місце у міських змаганнях з важкої атлетики.
Ми вітаємо нашу творчу і спортивну молодь, бажаємо і надалі досягати успіхів!
З Днем вишиванки, Україно!

З Днем вишиванки, Україно!

З Днем вишиванки, Україно!

З Днем вишиванки, Україно!

З Днем вишиванки, Україно!

З Днем вишиванки, Україно!