30 травня 2023року на базі навчального центру товариства «Фроніус Україна» (м. Київ) , що є розробником сучасних зварювальних технологій та виробником зварювального обладнання європейського та міжнародного рівня відбувся технічний семінар на тему: «Практичне використання обладнання Fronius в учбовому процесі».

До речі підготовка фахівців – зварників в Кам’янському ВПУ на базі НПЦ «Зварювання» здійснюється також і на обладнанні від компанії «Fronius», що забезпечує високу якість підготовки фахівців та їх обізнаність сучасними зварювальними технологіями.

Метою даного семінару було ознайомлення майстрів виробничого навчання представників всіх регіонів України з інноваціями впровадження нових можливостей зварювального обладнання в процес практичного навчання зварників.

До участі в семінарі була запрошена майстер виробничого навчання Рожук Ольга Петрівна. Майстер отримала кваліфіковану консультацію фахівців, практичні рекомендації, що до організації навчального процесу. А також ознайомилась з новою перспективною лінійкою обладнання від компанії «Fronius», ілюстровану інформаційну підтримку процесів MMA, MIG,MAG, TIG. Особливі емоції і задоволення викликала робота на сучасному плазмо різальному устаткуванні HP PMX 30 Air.

На завершення семінару кожний учасник отримав сертифікат компанії.

«Fronius» – навчаємо по новому розуміємо мету.

«Fronius» – навчаємо по новому розуміємо мету.

«Fronius» – навчаємо по новому розуміємо мету.