З 25 вересня по 2 жовтня в Кам’янському ВПУ пройшов тиждень історії, метою якого було проведення заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання здобувачів освіти на прикладах героїзму ЗСУ в російсько-українській війні 2014-2023р.
Зокрема викладачі історії України Стороженко Наталія Володимирівна та Глушкова Людмила Валеріївна організували й провели:
Тиждень історії в Кам’янському ВПУ➢Уроки пам’яті, які відбулися біля стенду «Життя за Україну» - присвяченому загиблим випускникам училища про життєвий та героїчний шлях наших захисників у російсько-українській війні;
➢В інформаційно – бібліотечному центрі здобувачі освіти переглянули виставку літератури «Ми козацького роду»;
➢Учнівська молодь прослухала та переглянула підбірки музичного аншлагу українських патріотичних пісень та відеороликів до Дня захисників та захисниць України «Приречені на перемогу»;
➢Уроки-звитяги «Вони є патріотами України» ;
➢Інформаційні десятихвилинки «Нація нескорених від козацтва до сьогодення»;
➢Відбулась екскурсія Верхньою колонією «Пізнаємо історію свого міста»;
➢В інформаційно – бібліотечному центрі ознайомилися з пересувною виставкою «Бабин Яр: наш біль і пам'ять».

Доповненням до училищних заходів стало відвідування музею історії міста, де здобувачі освіти із задоволенням прослухали та прийняли активну участь у музейних уроках:

Тиждень історії в Кам’янському ВПУ

Урок-презентація «На захисті України» під час якого переглянули презентацію з інтерактивними картами російсько-українській війні, фото та документи; прослухали змістовний та новітній матеріал пов'язаний з нашими героями-захисниками, що загинули виконуючи громадський обов’язок.
 Урок-пам'ять «Життя під час смерті», присвячений 82-річному історичному минулому нашого болю та смутку Бабиного Яру. Цей урок став фіналом історичного тижня й підведенням та наріжним каменем сучасної історії України, паралеллю між Другою світовою війною та війною росії проти України, між фашизмом та рашизмом.

Головною метою проведення тижня історії було національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Яке дає молодому поколінню соціальний досвід, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді, незалежно від національної приналежності, рис громадянина Української держави, розвиненої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді сьогодні є важливою складовою змісту роботи навчального закладу, головним завданням яких є формування моральної поведінки, активної життєвої позиції, правил співжиття, єдності слова і діла в підростаючої особистості, готовності брати активну участь у житті своєї держави.

Тиждень історії в Кам’янському ВПУ