12 жовтня в нашому училищі було проведено змагання з гімнастичного триборства Кам’янської зони серед юнаків та дівчат в залік 68-ї обласної Спартакіади серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної освіти) 2023-2024 навчального року.

Команда наших дівчат, проявивши волю до перемоги, впевнено виборола
переможне І місце й буде представляти місто Кам’янське у фінальній частині обласних змагань.

Склад команди: Сидорова Марія (гр. МКМ-9/21), 2. Милинчук Ірина (гр. ВШП-9/21), Скоченко Юлія (гр. ВШП-9/21).
Команда юнаків училища у запеклій боротьбі посіла переможне ІІ місце, зовсім трохи поступившись іншій команді.

Склад команди: Котенко Гліб (гр. 1ЕГЗ-9/22), Маковець Георгій (гр. Е-9/22), Ласкавюк Володимир (гр. Е-9/23).

Спортивні команди підготували педагоги Василь Петеримов, Олександра Саннікова, Микола Сагун.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо подальших успіхів у спортивній та освітній діяльності!