«О мово рідна! Золота колиско!» Під таким гаслом 23 жовтня в Кам’янському вищому професійному училищі розпочався Тиждень української писемності та мови. До актової зали навчального закладу завітали першокурсники, щоб вкотре збагатити свої знання про українську мову, її історію, традиції, розширити пізнавальний інтерес, ушанувати пам’ять просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія й видатних діячів нашого народу.

Ведучі заходу – здобувачі освіти групи МКМ-9/21 Поливода Аліна та Мармазинський Матвій – кожним словом намагались ствердити, що завдання кожного – берегти мову, не засмічувати чужими й грубими словами, щиро любити, а тому сьогодні всіх зібрала і об’єднала українська мова.

Про красу рідного слова, про безцінний діамант народу читала поезії Будько Софія (група КМКМ-9/23).

Оплесками зустрічали глядачі своїх однокурсників-виконавців ролей у тематичному мініспектаклі: англійця – Стецюк Я. (група 1ЕГЗ-9/23), німця – Чвир М. (група СПМТ-9/23), італійця – Килівник В. (група КМКМ-9/23) та українця – Велисюк І. (група СПМТ-9/23). На сцені юні аматори говорили про те, що для кожного народу мова – це національний код, а тому кожен захищає свою, доводить її важливість. Та спілкуючись між собою, визнали, що всі мови є важливими, але українська мова – наймилозвучніша, найбагатша.

Протягом заходу демонструвались відеоролики про цікаві історичні факти, про Нестора-літописця, звучали сучасні українські пісні про мову.

Сьогодні наші мужні Збройні Сили України у боротьбі з російськими загарбниками відстоюють честь, славу, незалежність нашої держави, право на національні традиції, і, звичайно, мову. Українська – це мова сили, а відтак – і мова нашої Перемоги!

«О мово рідна! Золота колиско!»