Метою проведення тематичного Тижня, присвяченого Дню української писемності та мови і який цього року пройшов з 23 жовтня по 27 жовтня (бо це свято нині відзначається 27 жовтня), було підвищення мовленнєвої культури, прищеплення любові до українського слова, розвиток творчих здібностей здобувачів освіти.

Здобувачі освіти груп 1ЕГЗ-9/23 та 2ЕГЗ-9/23 переглянули експозицію «З Україною в серці», підготовлену гуртківцями навчального закладу, та послухали цікаву розповідь викладача Стороженко Н.В. про кожну картину, яка несе в собі частинку людської душі, добра, пам’яті. Після перегляду експозиції здобувачів освіти чекала віртуальна екскурсія до музею народного мистецтва Київщини та Закарпаття, де вони побачили витвори народних умільців.

Здобувачів освіти групи МКМ-9/21 та Е-9/23 зацікавила інформативним бюлетенем «Життєвий та творчий шлях Петра Яцика» бібліотекар навчального закладу Василець Ю.В.

Справжні українці, шанувальники мови та української пісні здобувачі освіти групи 2ЕГЗ-9/22 взяли участь у конференції «Мова єднає всіх!», де вони, слухаючи пісні у виконанні сучасних українських співаків, підтвердили силу пісні, яка є криком, болем українського народу у боротьбі з ворогом.

Здобувачі освіти групи МКМ-9/21взяли участь у перегляді та обговоренні відеофільму «Рутенія. Повернення коду нації». Цей документальний фільм досліджує історію виникнення писемності, української каліграфії та відновлення абетки «Рутенія». Це розповідь про боротьбу українців за свої державні символи, мистецтво, мову.

Протягом тижня на перервах здобувачі освіти мали можливість переглядати інформаційні ролики «Дізнаємось більше про українську мову» та «Цікаве про нашу мову», підготовлені викладачами Онищенко Т.Г. та Володюшиною В.В.

На завершальному етапі тижня всім здобувачам було запропоновано взяти участь у написанні твору-есе «О мово рідна!» та диктанту національної єдності «Дороги України».
Заходи Тижня пройшли під керівництвом голови методичної секції гуманітарних дисциплін Звірко Т.М.

Тиждень української писемності та мови